• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    PALEONTOLOG: myslela sem tu svatbu a reakce pozvanejch :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MONIOUS: snad jsou spolu, kdo vi
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    PALEONTOLOG: a jak to dopadlo?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Dcerka je nemocná, tak posloucháme pohádky. Jedna deska, kterou mám z dětství, mě dojala k slzám. (Láska hory přenáší. V pohádkách....)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    GUMBA: Tak zrovna Mikuláše si můžeš zajistit nevylitýho vcelku snadno.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    GUMBA: to se řešilo v adiktologický skupině, jak udělat svatbu bez alkoholu. hlavně teda jestli to říct předem (všichni se vybaví vlastním) a nebo to zamlčet (všichni budou nasraný) :D
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ADELHAIDA: Tyhle tradiční tradice jsou teoreticky fajn, ale praktická stránka vždy dopadne tak, že se akorát tak všichni vylejou jak dobytek. Tradice alkoholismu po česku...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ERRTU: Já tomu rozumím, ale doporučuju nenápadně zjistit, jestli to náhodou dcera nebude mít jinak. Mně to bylo hodně líto.
    MONIOUS
    MONIOUS --- ---
    ERRTU: tohle je absolutne genialni :D "kdyz si vsimla ze si na pudu stehuju hracky"
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    ADELHAIDA: jsem v klubu maminky a muze za to babicka a jeji "voni si v ty praze neumej ani tem detem ty svatky udelat hezky!". takze pote co me treti ozralej debil v chlupatym svetru cpal, haha hoho, do pytle, jsem treti andelku ktera me jakoze zachranovala kousl do ruky, utekl na pudu a vylezl az na osobni slib ze nikdy nikdy nikdy v zivote zadnou koledu nebudu muset podstoupit.
    jeste jednou to zkusila na velikonoce "jsem ti domluvila ze pujdes koledovat s klukama od sousedu". to vis ze jo, z cele vesnice znam jen tvoji zahradu a kus lesa ale rozhodne pujdu zvonit na cizi lidi s cizima klukama. kdyz si vsimla ze si na pudu stehuju hracky, akci zrusila.
    nicmene vsechny koledy ze srdce nenavidim. sousede maji prisny zakaz jakychkoliv spontanich akci. jsem skala o kterou se vsechny pomlazky, retezy a pytle rozbiji a moje dcera tak bude v klidu spat. tradice my ass.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Vždycky jsem toužila, aby k nám domů přišel Mikuláš. Potají jsem si nacvičovala dlouhý a zajímavý básničky, aby byl fakt překvapenej. Jenže nikdy nepřišel, protože moje maminka má z Mikuláše a spol. PTSD.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Není mi přijemný, pokud děti recitují básničky, a o mikuláši a velikonocích obzvlášt. Je to takovej divnej pocit asi jako když jezdíte nehtama po skle.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    NELLAS: vím o jednom spolužákovi, kterému by se to líbilo. Kde bydlíš? :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Jestli ho příště přejedeš, osobně ti dosvědčím, že ti pod kola skočil!
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TRISSIE: ve mně je to moc hluboko... :/
    To i u našich na chalupě obchazí děti.

    Ale letos mi soused málem skočil pod kola, když jsem ujížděla. Musel si šlehnout, žejo. Příští rok už snad je jasno. Ach jo.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MULTICAT: tak zrovna u nas jsou preci Velikonoce roztomily, jak obchazi mrnata :-)
    Habany bych hnala, ale skol(k)ackum, co pomalu ani neumi rict "r", dvere nezavru.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Na Velikonoce mám pifku taky, kdyby na mě někdo zkusil vytáhnout pomlázku, nedobře se mu povede (nejspíš bych ji zlomila a narvala mu ji do vylučovacího otvoru).
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NELLAS: to je v pohodě, Velikonoce jsou horší, pravda... :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Promiň, nechtěla jsem ti něco nutit. Já se celkem pobavila, ale mě čert asi nikdy moc nevyděsil a nemám traumatické zážitky. Ale taky nemám ráda, když mi někdo nutí slavení jiných věcí, takže to fakt nebyl záměr.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam