• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    TRISSIE: ve mně je to moc hluboko... :/
    To i u našich na chalupě obchazí děti.

    Ale letos mi soused málem skočil pod kola, když jsem ujížděla. Musel si šlehnout, žejo. Příští rok už snad je jasno. Ach jo.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MULTICAT: tak zrovna u nas jsou preci Velikonoce roztomily, jak obchazi mrnata :-)
    Habany bych hnala, ale skol(k)ackum, co pomalu ani neumi rict "r", dvere nezavru.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Na Velikonoce mám pifku taky, kdyby na mě někdo zkusil vytáhnout pomlázku, nedobře se mu povede (nejspíš bych ji zlomila a narvala mu ji do vylučovacího otvoru).
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NELLAS: to je v pohodě, Velikonoce jsou horší, pravda... :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Promiň, nechtěla jsem ti něco nutit. Já se celkem pobavila, ale mě čert asi nikdy moc nevyděsil a nemám traumatické zážitky. Ale taky nemám ráda, když mi někdo nutí slavení jiných věcí, takže to fakt nebyl záměr.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    DA_NIELA: určitě taky.
    NELLAS: bohužel, tohle ve mně vyvolává nezvladatelnou agresi.

    Ach jo, nekažte mi to. :)
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    MULTICAT: A kdyby byl opravdovej?
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Co třeba nejdřív zkusit "ne"? :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    NELLAS: ač jsem imho dosti mírumilovná, chtěl-li by po mně fejkovej čert, anděl nebo Mikuláš cokoli recitovat, zapálím jim šosy.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Dneska jsem za básničku dostala mandarinku od čerta. Ale do pekla mě zase nechtěli.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Včera jsem v práci šlohnul ruličku toaleťáku.
    JESSENKA
    JESSENKA --- ---
    Jednou měsíčně nenápadně vezmu dítěti sladkost..Dnes jsem po letech našla milovanou tyčinku 3bit..Po kousnutí jsem ji vyplivla a odhodila...Vůbec nebyla dobrá...
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    FRK_R23:
    PALEONTOLOG:
    LEJIMADA:
    Uiiii, a stejně mě mají rádi! To mi teď dali.

    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    MULTICAT: Kluci čertovský mi přd čtvrt hodinou zavolali. Ještě, že mě znaj. Budou tu za hodinu. Vykradla jsem dětem připravené adventní kalendáře (ne ty čokoladove, ale nachystané pytlíčky) od zadu a do sáčků mikulášských drobnosti přemístila. Mám tři dny na to, abych kalendáře doplnila..
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MULTICAT: tyhlety trapny tanecky jsem dycky nesnasel,tjm vic, cim vic to ex navilo
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    MULTICAT: Nic si z toho nedělej. My taky.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Úplně jsem zazdila Mikuláše. Asi spíš schválně. Chudáci děti. (?)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    LORDPEET: to asi nebude žádnej krasavec :P můj je playboy mezi stromečky. je živý, má světýlka od firmy Exihand Brno a visí na něm jen pečlivě vybrané české skleněné koule
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    už mám odvčera nastrojený stromeček
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Když to někdo udělá dřív jak ty, tak půjdou po tobě...
    FINSON
    FINSON --- ---
    TRISSIE: Jako sjednotit dezoláty i střední třídu, to se jenom tak nějaké vládě nepovede!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam