• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SMYSLOV
    SMYSLOV --- ---
    Tak dneska sedim u práce (sazba) no a dcery s ženou jdou k moři (adalusie) a posílaj fotky a video s delfínama… se poseru nikdy jsme je neviděl takže nefalšovaná závist
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    SHEALA: tak to mas stesti, ja tady u nas zrovna jednu bezbarierovou stavim. Teda, pro chlapy, ale treba by te mezi sebe vzali.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    LEJIMADA: Tým "pečeme jen perníčky" jsme už 18 let.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Mám chut upéct cukroví a prodat ho, jakože protest proti zákazu prodeje cukroví. Kamarádka je sociální pracovnice, řekla mě, že bezbariérové věznice pro ženy vozíčkářky nejsou :D
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    RANDOM_NIGHT: Bude boj! :)
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Pokazdy, kdyz delam neco, kam je potreba uslehat maslo s cukrem, mam vaznej problem to nesezrat v tyhle fazi. A jak normalne kolenovrtsky vyskrabuju vsechny nadoby a bez gumovy sterky ani ranu, tak zrovna u masla s cukrem se s tim moc neobtezuju. A pak to jasne musim vsechno oblizat a vyskrabat, vsak by prece byla vecna skoda to umejvat, je to maslo, to je drahy!!!. Bohuzel i bohudik se teto skvele cinnosti nevenuju az tak casto....
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Právě jsem si dvacet minut hrála na Koudyho a driftovala v čerstvým prašanu na prázdným parkovišti.

    A pouštěla jsem si u toho vánoční hity.

    Po tom, co jsem celej večer s mámou pekla cukroví.

    Mám totiž vlastně fakt ráda Vánoce.
    JONY
    JONY --- ---
    Dělal jsem dnes perníčky a než jsem je naskládal do krabice, tak jsem jich strašné množství sežral... :(
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Mám úplně skvělý kamarády, jejich cynismus laská moji spálenou duši... aneb řešení nějakého zamotaného úředního kolotoče po ajtácku je velmi výživné.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    VESTIGIA: soucitim, pred tydnem jsem řediteli priznala, ze se mi stýská po vedení z předchozí práce. Řekla jsem to sice opatrně s hlavou zarazenou mezi rameny, ale chtel nazor a ja jsem uprimna. Baví mě smysl nové práce, ale chybi mi profesionalita vedení.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AXTHEB: To budou tyhle, hádám: SALVATOR.
    VESTIGIA
    VESTIGIA --- ---
    Stýská se mi po bývalém pracovišti. Jo, poslední dva roky z dvanácti mě to tam extrémně sralo a vím, že se to tam od mého odchodu vůbec nezlepšilo, ba právě naopak. Ale když mi včera volali, jestli bych neměla zájem o spolupráci, tak jsem začala být na vážkách. Jsem na stará kolena sentimentální.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Vlastně kromě toho boje o nadřazenost mi to kolikrát připadá i dost plytký:
    "Tak co, vole, do piči. Málo šukáš, ne, vole?" :-)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Já se už od gymplu docela nerad bavím s ostatníma chlapama.
    Na základce to bylo fajn, měl jsem kamaráda, se kterým byla děsná legrace.
    Ale pak už jsem jenom cítil takovou divnou pachuť souboje o moc v těch konverzacích.
    A tak, kromě toho, že jsem na gymplu v jazykových třídách, kdy jsme byli rozdělení, trávil většinu času s holkama, tak mi tu už tak nějak přirostlo k srdci a od chlapů si držím praktický profesionální odstup.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MAR_TINA: Nejlepší perníčky má v kuchařce Sandtnerová.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SALVATOR: já to asi umelu ve starém mlýnku na kávu, takto bude mít kávové stopy:)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SALVATOR: díky, ty asi udělám. Moje touha je měkké, chutné a hladký lesklý povrch, zdobit to nebudu
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SALVATOR: Jo a taky se neomezuju jen na koření v receptu, klidně tam narvu i badyán a pepř.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MAR_TINA: Já teda můžu směle doporučit tyhle, který dělávám. Koření si melu sám a dávám ho trochu víc, takže sou výraznější a lepší sem asi neměl.

    Hned měkké žitné perníčky bez tuku podle Sandtnerky
    https://www.prozeny.cz/clanek/medove-pernicky-z-zitne-mouky-podle-sandtnerove-76603
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam