• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    LOGO: hehe, budu ráda najdeš-li jediný můj příspěvek kde říkám, že se půjdu Spýťovi vysmát s šekem do xichtu ba dokonce že to dělám kvůli tomu, abych si z něj dělala srandu. protože mít domněnky je nepěkná věc a dělat si závěry, na konto toho že jen jako přihlížíš zdaleka a dáváš si tomu morální kompas, tomu ale pak přidává ještě dozajista jiný rozměr

    co ty víš o původním smyslu? tys byl u toho? tys byl v mojí hlavě?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    LOGO: nikdo se mu do ksichtu nesměje. Začalo to jako “haha, ten je ujetej” a pokračuje to tichým obdivem k tomu, že mladej prdlej kluk se s obrovským zápalem věnuje práci se seniory. Ty máš dneska nějakej přetočenej morální kompas, ne? V Noře jsou (jsme) zrůdy, ale vole nikdo nevybere 30k na stařečky jen aby se mohl jít vysmát nějakýmu klukovi do ksichtu, to se zas uklidni.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LOGO: je to absolutně v pohodě, jenom ty máš problém s norou, thats it...

    Tvoje rozhořčení mi dává stejnej smysl jako "smát se někomu v duchu do xichtu"
    LOGO
    LOGO --- ---
    ADAMIRA: motáš jablka a hrušky.
    Kozy pro bezďáky - to bylo čistý. Pošlu kozy, bezdomovec bude spát.

    A - Spýťa je ujetej na geronty *uděláme sbírku, jehehe, půjdeme tam a v duchu se mu budeme smát do ksichtu. - ano, podařila se vybrat pěkná částka. Pouze ten původní úmysl byl trochu slabší.

    Nevidíš tam rozdíl?
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MAR_TINA: jé, děkuju. Zpracovávám to, až to bude hotové, pošlu.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LOGO: ale vyděsila tě kunda a syfl - priority!

    A zděšení z nocleženek za kozy kde??
    LOGO
    LOGO --- ---
    ADAMIRA: čtu to poctivě, v rámci prokrastinace, ale výpisky si nedělám.
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    SHEALA: nejsem z Prahy . . . nikoho nenakazím. . . teď nepřijdu do kontaktu s lidma face to face . . . ale to je jedno . . .
    Chápu dobře, že seš na tom zdravotně na hovno a potřebuješ nějakou asistenční službu, která ti dopomůže s něčím ? A je to drahý a ty to neufinancuješ ? ? ?
    Jestli máš nějakou sbírku, rád přispěju . . . nebo i jinak, pokud bude v mých/našich silách
    NEI
    NEI --- ---
    LOGO: Ty příspěvky jsou skutečně vulgarismy nejhrubšího zrna, to se asi objektivně potvrdit dá.

    I když je to třeba na Smetanu, která zanedbává svoje děti.

    Možná by bylo lepší dát podněty sociálce místo opakovaných nadávek a výsměchu v Noře.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    uf, ještě že přehlídl ty výzvy k transportu apod. :)))
    LOGO
    LOGO --- ---
    NICOLLETTE: a co přesně se poměřuje množstvím příspěvků v Noře a lajkama? Ty příspěvky jsou vulgarismy nejhrubšího zrna. Sama kunda a syfl a pak náhle - Děláme sbírku na stařečky - to jsme roztomilouši.
    Což jako chápu, chodíte tam upouštět páru a podobně. Ale prosím tě, neargumentuj tím.
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SHEALA:
    MAR_TINA:

    ale jinak se připojuji k Mar_tině - pošli odkaz na nyx, věřím, že ti spousta lidí ráda přispěje, jen o tom musí vědět
    mne samotnou překvapilo, jak rychle se vybrala částka na naší sbírce
    LOGO
    LOGO --- ---
    NICOLLETTE: tak číst umím dobře. Máte z toho v Noře leda legraci, a to byl původní leitmotiv. Nebo tam z toho nemáte legraci? Byl původní záměr jen a pouze pomoc stařečkům? Žádný Spýťa?
    Ale jinak je to samozřejmě hezké, ne že ne.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SHEALA: a co kdybys nám na tu sbírku někam poslala odkaz? ;)
    Pomoci někomu, koho roky známe aspoň na dálku, by bylo fajn.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LOGO: noa? Každej rok tu probíhá sbírka na bezdomovce a "vznikla" protože lidi chtěli vidět kozy, předpokládám že jsi přiletěl na svym morálnim rogalu i tam.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    to zní jako úplně zbytečnej krok navíc tohle, starejm lidem se přece může člověk smát i bez sbírky!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    NICOLLETTE: oki, omlouvám se, mě to nakoplo moji paranoiu. Což je téma, co si u tý psycholožky zpracuju :)

    A navíc mám dojem že už tě nejak znám. Fakt promin
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    SHEALA: nikdo se nikomu starému nesměje, Loga ignoruj, jeho jediný příspěvky z Nory mají 20minusku a mele pátý přes devátý

    Sbírka byla na služby pečovatelského domu Prahy 3
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Jsem na tom zdravotně tak špatně, že na sebe musím udělat sbírku, na asistenci, bez který si zhoršuju už tak podlomený zdraví

    Nevím kdo je spýťa, ale představa, že někdo kdo udělá sbírku na staré lidi, se pak směje jednomu z nich mě poněkud netěší, a tak ji budu ignorovat, resp odnesu to za svojí psycholožkou

    Je docela malá pravděpodobnost že narazím na člověka, kterého nakazil Gumídek. Nejde o moji sociální izolaci, ale o to, že Gumídek je doufejme z Prahy.

    A aby mě z toho všeho nejeblo, posílám sama sobě kočk.

    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    LOGO: tys to ale hodně nepochopil chlapče
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SALVATOR: Řiťolezec celebrit.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Kdo je kurva Spýťa?
    LOGO
    LOGO --- ---
    NICOLLETTE: tak se hlavně nezapomeňte Spýťovi přiznat na základě čeho jste tu sbírku udělali. Se vším všudy a pravdivě. Asi by mu trochu ztuhl úsměv na rtech. Je samozřejmě bohulibé udělat sbírku na stařečky. Ale vy jste ji udělali protože jste hyeny z Nory a původní záměr byl prozkoumat Spýťu ze kterýho máte leda prdel. Tak se tolik nekasej. Nebo jo, ale přiznejte se i Spýťovi jak ta vaše sbírka vznikla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam