• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GREAT_R: Nenávidím deskovky! Nejhorší je, když to někdo vytáhne v hospodě. Já si chci u piva povídat, ne mastit karty nebo hrát deskovky. Tři hodiny ten dotyčný nadšenec vysvětluje pravidla, a když už konečně začnete jakž takž hrát, tak mezitím půlka osazenstva raději uteče lejt panáky na bar a druhá dělá, že je to baví, aby neurazila. No a za chvíli se stejně přiřítí obsluha, že už budou zavírat. Zlo! :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Nerad hraju deskovky. Ale nechávám se překecat 😏
    KVALKAN
    KVALKAN --- ---
    Když jsem to chtěl zabalit, tak snadný to nebylo. Život si hledal cestu. Tu hranici jsem nikdy nepřekročil, tak nevím jaké to je za ní. Snad je to i dobře.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Přiznávám, že všechny výzvy jsem už prosrala. Teď mám konečně šanci udělat něco pořádně.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    MICHELLEDANIELS: presne, zabalit to muzem vicemene kdykoliv se nam zachce
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    SALAMAN: rano se probudit a zjistit, ze neexistujes?
    _BAZY_
    _BAZY_ --- ---
    MONIOUS:
    BERRUNA:
    MICHELLEDANIELS:
    klient neboli také chráněnec
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PREKOTKA: mne k tomu proste sedí jen ta dynamika songu. Videoklip by mohl začít pomalou vyhlídkovou jizdou, pokračovat jen rychlým mijenim stromu a v zaveru prásk...

    Sama jsem zastance toho, že smrt je snadna, život je mnohem těžší... a ja mam rada výzvy.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    MICHELLEDANIELS: já bych si vybrala něco víc depresivního.
    Muž, který prohrál
    https://youtu.be/nDNnxmr_anE?si=H-Aot3LuHU2vlnH-
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PREKOTKA: Ale jedině za tonu Tiesta... Vždy jsem na to myslela, když jsem tohle poslouchala :))

    DJ Tiesto - Adagio For Strings
    https://youtu.be/8tIgN7eICn4?si=iOtWD7tr4coqnUun
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    SALAMAN: já zas, vždy když nastupuju do auta, jako řidič, abych nabourala třeba do stromu.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Někdy si přeju, aby mě třeba sejmul vlak nebo tak něco. Jako když zaplácneš mouchu.
    TCHYBABA
    TCHYBABA --- ---
    TANKIE_: Danse de macabre? :D
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Ja mam taky vanocni svetr.

    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    Já mám trenky a ponožky s vánočním motivem (sáně se sobama a na položkách vločku) a nosím je kdykoliv během roku nejmíň asi na vánoce
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    Taky nemám ráda vánoční svetry. Nikdy jsem žádný neměla. Ze stejného důvodu. Ale jsem teď v práci, kde je to evidentně rozšířená věc, a tak jsem nakonec podlehla. Ale místo svetru jsem si koupila vánoční mikinu, která je z výrazně příjemnějšího materiálu, a vlastně ne tak hnusná, tak ji můžu nosit i doma. Tak snad to projde.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MAR_TINA: Přicházim se zbytečnou omluvou toho svýho.
    Nosim ho jako běznej svetr podle počasí cca od listopadu do února. Mám ho asi čtyři roky a nelituju ani vteřiny. :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Nemám ráda vánoční svetry.
    Je to velké haha, které přišlo do módy, a jen podporuje výrobu a prodej úplně zbytečných věcí, sloužících v nejhorším jen na jeden dva večírky.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    CERNYRYBIZ: to prece neni honimir, ale klient:P
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    A to ještě nevíte, že všichni recidivisti, vrazi a nasilníci jsou také klienty, a to ať už Vězeňské či Probační a mediační služby

    Klient je zkrátka označení, které tě má od dané osoby mj. také třeba odosobnit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam