• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LOGO
    LOGO --- ---
    CORA_NEILLE: vůbec nepoužívám Instagram. Mám fb, nyx, ytb, spotify, soundcloud. Jsem boomer.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GIOMIKY: ja jsem takhle ztratil iluze o krteckovi - vubec nechapu, jak me to tehdy mohlo bavit:p
    PIRYUS
    PIRYUS --- ---
    MAR_TINA: díky za odkaz .... a priznavam, ze jsem diky tomu konecne vymyslela darek pro tchyni s tchanem a uz jim i certifikat o darovani penez na Shealu vytiskla. jupiii jeee :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    GIOMIKY: to je taky debilni:) ale ja jsem taky zla a zahorkla, takze nejsem univerzalni kritik niceho.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIRAFFKA: Zkus se podívat s odstupem na Beverly Hills 90210, ten původní díl. Anebo třeba něco z domácí tvorby. Za sebe a nevím, kde s tím názorem jsem, mi moc nesednou ty Troškovy komedie. Přijdou mi křečovitý. Ale nevím.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    A přiznám se, že před mnoha lety jsem ještě měla dost času a trpělivosti a udělala fakt krásné zdobené perníčky na stromeček a přesně tohle pro mě táta udělal, ty nesnědené a že jich bylo, přelakoval a měli jsme je na storm roky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: malovane vizovicke cukrovi! :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: no a pak to přestříkneš matným bezbarvým lakem a máš vystaráno na dvacatery vánoce
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: ono je to jednoduchy, casto ne moc dobry těsto, ktery je urceny ke zdobeni cukrovou polevou. To radsi nase vosatka ;-)
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Pořád nechápu instagram. Snažím se ho otevírat, koukám na populární kanály... a furt to nechápu. Vždyť půlka obsahu jsou fotky hrnku kafe s beauty filtrem
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GANBOY: Nikdy jsem to neviděla, včera zjistila, že to existuje a je mi jasné, že to fakt nechci vidět.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    PALEONTOLOG: a houslit na lyzich?
    GANBOY: dobrovolne jsem to zkusila jednou a umirala, pred ctrnacti dny jsem byla nucena videt to podruhy a umirala jsem jeste vic. Nejsem filmovy guru,ale imho neshlednutim jen ziskas.
    GIOMIKY: ale debilni.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    THAIGRR: kyselou domácí angeštovou!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: zdaleka první místo rakousko-uherské tradici nevezmou, ale ty lamičky jsou boží

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    FINSON: ideálně marmeládou a namazat na toust
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SPIKE411: už jen Hershey's je nesnesitelně sladká čokoláda. A na cookies jsem úplně zapomněla.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SPIKE411: Dík tvl, si jdu osladit burákový máslo.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MAR_TINA: Teď tu upekla cookies, kde těsto je v podstatě burákové máslo s trochou mouky a vajíčkem a cukrem, to je obalené ještě v cukru a navrch se po upečení dá ještě kostka mléčné čokolády (u nich Hershey's Kisses).

    Vzal jsem si jeden kus a už teď se netěším, jak to budu příští měsíc jíst. Víc jak jednu za den nedám.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA:
    40 Traditional Christmas Cookies to Spread Holiday Cheer
    https://www.tasteofhome.com/collection/traditional-christmas-cookies/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SPIKE411: a máš fotky a orientační složení? Zajímalo by mě, jaký mají. Vlastně je pro mě novinka, že američani mají vánoční cukroví.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam