• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CORA_NEILLE: Instagram je takovej, jakej si ho uděláš.
    Já tam mám kromě pár přátel přidaný hlavně Írance z celýho světa (btw ti je jediný, co nemají moc blokovaný, takže se tim kontaktuji) , stránky zpravodajské ve Fársí a profily zaměřený na tanec a historii plus země Střední Asie a kostýmy, +jejich zábavné kanály.
    A je to 95% mýho obsahu.
    Hrnek s kafe a beauty filtrem tam nemám ani jeden...
    LOGO
    LOGO --- ---
    CORA_NEILLE: vůbec nepoužívám Instagram. Mám fb, nyx, ytb, spotify, soundcloud. Jsem boomer.
    CORA_NEILLE
    CORA_NEILLE --- ---
    Pořád nechápu instagram. Snažím se ho otevírat, koukám na populární kanály... a furt to nechápu. Vždyť půlka obsahu jsou fotky hrnku kafe s beauty filtrem
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GANBOY: Nikdy jsem to neviděla, včera zjistila, že to existuje a je mi jasné, že to fakt nechci vidět.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    PALEONTOLOG: a houslit na lyzich?
    GANBOY: dobrovolne jsem to zkusila jednou a umirala, pred ctrnacti dny jsem byla nucena videt to podruhy a umirala jsem jeste vic. Nejsem filmovy guru,ale imho neshlednutim jen ziskas.
    GIOMIKY: ale debilni.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    THAIGRR: kyselou domácí angeštovou!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: zdaleka první místo rakousko-uherské tradici nevezmou, ale ty lamičky jsou boží

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    FINSON: ideálně marmeládou a namazat na toust
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SPIKE411: už jen Hershey's je nesnesitelně sladká čokoláda. A na cookies jsem úplně zapomněla.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SPIKE411: Dík tvl, si jdu osladit burákový máslo.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MAR_TINA: Teď tu upekla cookies, kde těsto je v podstatě burákové máslo s trochou mouky a vajíčkem a cukrem, to je obalené ještě v cukru a navrch se po upečení dá ještě kostka mléčné čokolády (u nich Hershey's Kisses).

    Vzal jsem si jeden kus a už teď se netěším, jak to budu příští měsíc jíst. Víc jak jednu za den nedám.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA:
    40 Traditional Christmas Cookies to Spread Holiday Cheer
    https://www.tasteofhome.com/collection/traditional-christmas-cookies/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SPIKE411: a máš fotky a orientační složení? Zajímalo by mě, jaký mají. Vlastně je pro mě novinka, že američani mají vánoční cukroví.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Nechutná mi americký vánoční cukroví, který peče přítelkyně. Je to všechno hrozně přeslazený a nenápaditý.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Ja neznášam Pelíšky, je to najpreceňovanejší film českej kinematografie.
    ACKO
    ACKO --- ---
    PIKKMA: Já si ho asi pustím, připadá mi, že se do změti těch posledních událostí tak nějak hodí si připomenout nějaký ty vánoční jistoty
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    Nemam rada nejen Lasku nebeskou, ale ani Tri orisky pro Popelku a ani jednoho Andela pane.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: Děkuju. Taky nechápu, co na tom lidi mají :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    No je to romantika, co si budem povídat.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Já ho nesnášim. Přijde mi naprosto debilní. Ale uznávam, že jako uvnitř mrtvá ženština a duševní mrzák asi nejsem cílovka.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    Já ten film miluju! :D Ale nikomu to neříkejte
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    Nikdy sem neviděl Lásku nebeskou.
    A až do poslechu hodiny dějepichu min tejden sem ani nevěděl že ten film existuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam