• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TANKIE_: nechytnes. Behem sledování je tvuj pc pripraven spoustet kod ve streamovanym javascriptu.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    RAINBOF: to vis, zijem ve zlym svete. Takze ja to risknu a uvidim Kevina a nebo budu v klidu a bez Kevina a chytnu e-syfl jinde 8).
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    TANKIE_: a taky je tam v playeru nejakej botnet runner :)
    BAAL
    BAAL --- ---
    _ALEXA_: 90" na Nově:)

    Pamatuješ na?
    Tajuplný svět Alex Mackové (1994) | ČSFD.cz
    https://www.csfd.cz/film/77150-tajuplny-svet-alex-mackove/prehled/

    Nedávno jsem do našel v Kodi a to tak je tak špatný, že vlastně nechápu, že to vysílala i ta Nova v 90"
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    _ALEXA_: a ani Drazic s piercem v obočí už neni hot? Z toho jsem byla úplně hotová 8).
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NEI
    NEI --- ---
    MULTICAT: Jo, přišla jsi o úvodní písničku. :)
    Paula Cole - I Don't Want to Wait (Lyrics)
    https://youtu.be/cUP_hdDv8oE?si=mj6bfWR6udMZjFqu
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MULTICAT: Ti medvědi jsou mi fyzicky nepříjemní. Nesnášela jsem je už jako dítě.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    PETGRIDUS: to jsem já nikdy neviděla. Přišla jsem o něco? :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    A co Dawsonův svět? :)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    _ALEXA_: Helena a její chlapci! Na to jsem úplně zapomněla! :D
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    FRENNET: Přesně tahle verze. Hlavní postava Nick je lobotom, naštěstí se ho ve scénáři brzo zbavili a rozvíjeli zajímavější dějový linky, jako vztah problémovýho studenta a učitelky. Motýlky jsem z toho tentokrát už neměla.
    Někdy bych si dala nějakej díl z Helena a její chlapci od Francouzů. Z hlášky "Natálie, nenaléhej" jsme měli prdel už tehdy
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    _ALEXA_: já takhle byla zklamaná z Blízkých setkání třetího druhu. Jako dítě jsem to milovala.

    Nikdy nezklamou Potkali se u Kolína!

    A teda s dětmi posloucháme Hurvínka na deskách a to mě baví moc.
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    MAR_TINA: Mach a Sebestova k tabuli. Myslim, ze tam Mach prileti jako racek chechtavy.
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    _ALEXA_: Jako ta devadesatkova australska? Ja to taky zrala, ale to jsme meli uplne jine problemy nez ted.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Já se přiznám, že co už jsem vůbec nedala, je Twitter. Mám tam účet a párkrát jsem něco rozklikla, ale to je všechno. Twitter alias X jde mimo mne...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: a Blízkovýchodní zpravodajství, třeba první videa z masakru Hamasu a následně z ostrelovani Gazy byla okamžitě na Instagramu. Stejně jako z napadení Ukrajiny. Zabrání Afghánistánu Talibanem. Je tam často okamžitě to, co se děje ve světě.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CORA_NEILLE: Instagram je takovej, jakej si ho uděláš.
    Já tam mám kromě pár přátel přidaný hlavně Írance z celýho světa (btw ti je jediný, co nemají moc blokovaný, takže se tim kontaktuji) , stránky zpravodajské ve Fársí a profily zaměřený na tanec a historii plus země Střední Asie a kostýmy, +jejich zábavné kanály.
    A je to 95% mýho obsahu.
    Hrnek s kafe a beauty filtrem tam nemám ani jeden...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    RAINBOF: na kukaj.to je celej vesmír
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    RAINBOF: Podle mě mám někde CD se snad kompletní sérií, zkusím ho najít.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ze nevim kde vzit goro bily pes. Ulozto neni, torrent nezna...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam