• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: a Blízkovýchodní zpravodajství, třeba první videa z masakru Hamasu a následně z ostrelovani Gazy byla okamžitě na Instagramu. Stejně jako z napadení Ukrajiny. Zabrání Afghánistánu Talibanem. Je tam často okamžitě to, co se děje ve světě.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    CORA_NEILLE: Instagram je takovej, jakej si ho uděláš.
    Já tam mám kromě pár přátel přidaný hlavně Írance z celýho světa (btw ti je jediný, co nemají moc blokovaný, takže se tim kontaktuji) , stránky zpravodajské ve Fársí a profily zaměřený na tanec a historii plus země Střední Asie a kostýmy, +jejich zábavné kanály.
    A je to 95% mýho obsahu.
    Hrnek s kafe a beauty filtrem tam nemám ani jeden...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    RAINBOF: na kukaj.to je celej vesmír
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    RAINBOF: Podle mě mám někde CD se snad kompletní sérií, zkusím ho najít.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ze nevim kde vzit goro bily pes. Ulozto neni, torrent nezna...
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Jeste ted pecu linecky a leju u toho vajecnak a bozkov!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MAR_TINA: Hačika na tebe :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    _ALEXA_: znova plakat pro pejska nechci.
    Výborný jsou večerníčky od Nepila.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    PAKOBYLKA_: tu si nepamatuju. Jaký je to díl?
    Tak animaky jsou nadsázka, když se tluče myš a kočka lopatou, taky nás to nepohorší.
    _ALEXA_
    _ALEXA_ --- ---
    MAR_TINA: Vyzkoušeno za vás: Kačeří příběhy - pořád skvělý, hodně fórků pro dospělý, Byl jednou jeden život - stále dobrý, Škola zlomených srdcí - trapný, nechápu, jak jsem to mohla milovat, Xena - docela vtipný, i když fantasmagorie
    Asi jsem jako dítě měla lepší vkus než puberťák. Zkusím dát ještě šanci titulu Goro, bílý pes :)
    MISHACZEQ
    MISHACZEQ --- ---
    Ted jdu teprv vytirat a mam konecne uklizeno. Ne nejakej vanocni uklid, ale uplne beznej. Vecne to nestiham, protoze furt nekde jsem a to bydlime v minibyte. A kdyz se do toho pustim, jsem pomala jak snek. Ale nesnasim zit v bordelu, tak to pak delam takhle po vecerech. Pak jdu jeste pect slany sneky, aby se mi nezkazily veci, co jsem si na ne v pondeli koupila a myslela, ze to taky stihnu driv. Vsechno je to o time managementu, jenze ja mam radsi cas s kamarady nez navareno a naklizeno a pak to tak dopada.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    PAKOBYLKA_: Přiznám se, že to mne nepotkalo.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DEADSLUT: Já teda snižuju množství cukru i u českých receptů, když už něco peču...
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    SPIKE411: Tohle fakt nechápu, mam pár fave US stránek s receptama, ale na cokoli pečenýho sladkýho potřeba množství cukru snížit tak na polovinu, aby to mělo nějakou chuť (a pak ji to často i má, a zajímavou, ale doprdele, so much sugar)
    SCHWAB
    SCHWAB --- ---
    LOGO: bojím se, co spustíš.
    Já skoro reagoval, že mám vlastně jen nyx a fb z doby, kdy ještě nebyl česky.
    PAKOBYLKA_
    PAKOBYLKA_ --- ---
    GIOMIKY: Pf, vyficenej slon na Krteckove ceste kolem sveta je lepsi nez nejakej porod. A divocak, kterej krade kolo! Ohlala. Ale naprosto nejlepsi je kadernice v Machovi a Sebestovy, ktera tam s usmevem ostriha pani dohola.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GANDHI: Jsou tam i poučené prvky. Třeba ten zakázaný díl o porodu. To je drama.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GANDHI: na věci z doby před se nekouká, leda pak s dětma v cílovém věku. Škoda hezkých vzpomínek.
    LOGO
    LOGO --- ---
    CORA_NEILLE: vůbec nepoužívám Instagram. Mám fb, nyx, ytb, spotify, soundcloud. Jsem boomer.
    GANDHI
    GANDHI --- ---
    GIOMIKY: ja jsem takhle ztratil iluze o krteckovi - vubec nechapu, jak me to tehdy mohlo bavit:p
    PIRYUS
    PIRYUS --- ---
    MAR_TINA: díky za odkaz .... a priznavam, ze jsem diky tomu konecne vymyslela darek pro tchyni s tchanem a uz jim i certifikat o darovani penez na Shealu vytiskla. jupiii jeee :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam