• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: no borovice, ano :) کاج
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: že zdvořilosti mi bylo blbý se zeptat, byla suverénně nejopelichanější v celém bytě. Ostatní stromy byly ok.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GRANTORINO: co to je za rostlinu? předpokládám, že to není ta nejopelichanější borovice vůbec
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Miluju ohňostroje.

    Jo, ekologicky je to peklo, hluk to dělá, smrdí to, zvířatům to ubližuje, lidi to děsí a trhá na kusy, když jsou neopatrný, baráky to zapaluje, hrozný prostě.
    Pročež netrvám na tom, že musejí bejt a chápu, že by spíš bejt neměly.

    Ale mám je fakt ráda a jsem smutná, že letos žádný neuvidím.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Bojím se samoty
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No kdyz se ale neozve sama je tak, tam ale zas nema takovou hodnotu aby se ji pak nekdo ozyval kdyz ji kámoši musej nahanet...
    NEI
    NEI --- ---
    U pár lidí si občas říkám, že bych se jim měla ozvat.
    Ale zase kdyby chtěli, tak se prostě ozvou oni.
    A nebo si říkají to samý co já.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Právě jsem se prežrala oříškama a pizzu, takže jsem zvládla letos ... I vánoční stromeček tu měli. Beru to jako sváteční obzerstvi. Ale taky budu muset končit se žraním. Od Nového roku jako všichni.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: jistým omylem v kuchyni jsem navařila tukožroutskou polévku, ale bude se hodit.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    BERRUNA: to je čelulitida.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BERRUNA: Ty a celulitidu, jo? Takurčitěěě.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Touto hodinou přiznávám, že končí vánoční obžerství a stahuji premium na kalorické tabulky, vole! Mám celulitidu i na čele :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mám ráda záplavy. Takové ty jak jsou teď u nás na Labi. Rozlije se do lužních lesů, luk a polí, krajina je jiná, taková mocná. Řeka nám ukazuje, kam patříme a kde všude je ona.

    Od dětství se chodíme na velkou vodu dívat. Když byla dost v zimě, jako teď, těšili jsme se, že ještě zamrzne a půjde bruslit po loukách.

    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    3 roky netřídím odpad. Vůbec mě to nesere
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    JEBTISKA: ..a nebo vracet k dalsim vanocum s 'ja myslela, ze ty to vyuzijes'
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALONSY:
    ALONSY: dnešek je asi můj rekord v obdržených mínuskách. Ale asi i v napsaných příspěvcích. To dává smysl. :D
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Aneb slova nejhoršího živnostníka na světě 🤣
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    Přiznávám, že blokuju lidi na FB, kteří mají i o svátcích potřebu řešit byznys. Nechapu🙄
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    JEBTISKA: tak to dávej dál. ikdyž sou to píčoviny, tak pro někoho můžou bejt užitečný ;-)
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    TANKIE_: tohle je fakt na palici...
    To má 2 řešení,buď to proatě jednou za rok přežít a vyhoditnpo jejich odjezdu nebo jim to dát značně najevo tím,že daný klump hodim do koše rovnou...
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    TANKIE_: pokud je to takhle každej rok tak bych přemýšlela nad předstíráním nějakého vyznání, které Vánoce neslaví vůbec :-(
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS: vedome se z ni posiram vetsinu zivota. Dneska jsem ji jen chtela pozadat, at si toto odpusti. No, takovou smrst ukrivnevou a vydiravou jsem ovsem necekala.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam