• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    TANKIE_: pokud je to takhle každej rok tak bych přemýšlela nad předstíráním nějakého vyznání, které Vánoce neslaví vůbec :-(
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS: vedome se z ni posiram vetsinu zivota. Dneska jsem ji jen chtela pozadat, at si toto odpusti. No, takovou smrst ukrivnevou a vydiravou jsem ovsem necekala.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: Třeba ti chtěla dopřát příležitost se z toho vědomě posrat.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    LUSINDA: vec, co nekde lezela a asi si myslela, ze je to zapisnik. Ja nevim 8). Ale nekde lezela dlouho.

    SPIKE411: tak mohla to uhrat na zamer 8). Ale ty nenove kalhotky nemoji velikosti, pouzity hreben a sesitek od Foglara uz tezko. A x jinych debilit. Vubec me nezna.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    LUSINDA: Já bych s ním počkal na rok 2025 (má stejně dny jako 2014).
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    TANKIE_: a jak to bylo jako myšleno? že přepíšeš tu jedničku na 2 a bude to 2024?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    JEBTISKA: ja se dnes ohradila vuci levnym zbytecnostem a uplnym nesmyslum (diar z roku 2014, ale ma prece kozeny desky. Z pravy kuze!) od moji matky a teda schytala jsem uplne brutalni nakladacku, co na nevdecnyho smrada to jsem a co si to dovoluju si stezovat na darky, kdyz uz mi xkrat bylo pomozeno financne (dostala jsem penize darem ke svatbe kuprikladu). A to jsem si jen dovolila zminit, ze priste ocenim jedinou vec, ktera je primo pro me vic, nez nahodne posbirany blbosti, co rovnou vyhodim.
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    LORDPEET: to neni o penězích,jakože by mi vadilo, že to jsou "levné"hračky..spíš že to jsou fakt kraviny.,koupený protože jsou za pár,bez veltšího přemýšlení...
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    JEBTISKA: bud ráda za Pepco a Kik :-D mohli to koupit třeba na benzínce nebo u vietnamců....nebo za bodíky v Bile
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    LORDPEET: první post nedával smysl, teď už chápu
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ALESH: souhlasím. Každý podle svých možnosti.
    Oceňuji, že rodiče a vesnice letos nakonec zrušila vánoční oslavu, i kdyz ji dlouho připravovali a rozhodla se myslet na ty lidi, kteří to odnesli, v tichosti a v usebrani.
    JEBTISKA
    JEBTISKA --- ---
    Štve mě kolik blbostí koupili mužovi rodiče dětem pod stromeček,přiznám se že bych spoustu nejraději vzala a vyhodila rovnou do popelnice..proč tvl...posraný Pepco a Kik sračky.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MAR_TINA: byly tam tyhle. Já na sebe byla tak hodná.

    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Někdy se autocenzuruju, takže svůj napsaný text smažu a nikdy neodešlu.
    Kromě toho si taky mažu poštu, když už tam náhodou něco je.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: tak víš jak je to s těma rodinama, loajalita velí to vegety nekopírovat :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Já ho vídám jen ve vegetě...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: ten poslední používáme se švagrovou, když mluvíme o nemocích dětí nebo posledních extempore tchána a tchýně.
    Já-už-se-na-to-nemůžu-koukat emoticon!
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ELISEBBAH: jak padlo v hláškách,

    Když je Svátek Práce, tak nikdo nepracuje.
    Tak co čekáte od Svátků pohody a klidu?


    jinak se přiznávám, že jsem plně připravená nechat rok 2023 za náma a zjistit, jaké hrůzy krásné věci má pro nás připravený rok 2024!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Ten první někdy používám, ten poslední je fakt takový divný.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam