• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ohňostroje mě serou už asi 20 let, od začátku ignis brunensis. jako neříkám, když si pár magorů vystřelí, taky jsem si míchal směsi a pálil to za barákem, ale udělat z toho festival? no vyserte si obě oči
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ...a pritom môžete búchať doma hlavou do steny, aj uvidíte hviezdičky, aj vám bude zvoniť v ušiach, a nikoho tým nebudete otravovať.
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    SABRIEL13: Ještě si zapomněla na rozptylování sině karcinogenních látek do ovzduší v vysokých koncentracích.
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    SABRIEL13: mně se líbí ten celodenní silvestrovský hluk a je pro mě těžký představit si konec roku jinak. Souhlasím skoro do poslední čárky
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: no borovice, ano :) کاج
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    LUSINDA: že zdvořilosti mi bylo blbý se zeptat, byla suverénně nejopelichanější v celém bytě. Ostatní stromy byly ok.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    GRANTORINO: co to je za rostlinu? předpokládám, že to není ta nejopelichanější borovice vůbec
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Miluju ohňostroje.

    Jo, ekologicky je to peklo, hluk to dělá, smrdí to, zvířatům to ubližuje, lidi to děsí a trhá na kusy, když jsou neopatrný, baráky to zapaluje, hrozný prostě.
    Pročež netrvám na tom, že musejí bejt a chápu, že by spíš bejt neměly.

    Ale mám je fakt ráda a jsem smutná, že letos žádný neuvidím.
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    Bojím se samoty
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    No kdyz se ale neozve sama je tak, tam ale zas nema takovou hodnotu aby se ji pak nekdo ozyval kdyz ji kámoši musej nahanet...
    NEI
    NEI --- ---
    U pár lidí si občas říkám, že bych se jim měla ozvat.
    Ale zase kdyby chtěli, tak se prostě ozvou oni.
    A nebo si říkají to samý co já.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Právě jsem se prežrala oříškama a pizzu, takže jsem zvládla letos ... I vánoční stromeček tu měli. Beru to jako sváteční obzerstvi. Ale taky budu muset končit se žraním. Od Nového roku jako všichni.

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BERRUNA: jistým omylem v kuchyni jsem navařila tukožroutskou polévku, ale bude se hodit.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    BERRUNA: to je čelulitida.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    BERRUNA: Ty a celulitidu, jo? Takurčitěěě.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Touto hodinou přiznávám, že končí vánoční obžerství a stahuji premium na kalorické tabulky, vole! Mám celulitidu i na čele :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mám ráda záplavy. Takové ty jak jsou teď u nás na Labi. Rozlije se do lužních lesů, luk a polí, krajina je jiná, taková mocná. Řeka nám ukazuje, kam patříme a kde všude je ona.

    Od dětství se chodíme na velkou vodu dívat. Když byla dost v zimě, jako teď, těšili jsme se, že ještě zamrzne a půjde bruslit po loukách.

    PNXNTDD
    PNXNTDD --- ---
    3 roky netřídím odpad. Vůbec mě to nesere
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    JEBTISKA: ..a nebo vracet k dalsim vanocum s 'ja myslela, ze ty to vyuzijes'
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ALONSY:
    ALONSY: dnešek je asi můj rekord v obdržených mínuskách. Ale asi i v napsaných příspěvcích. To dává smysl. :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam