• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TRISSIE: máme podobný a aktuální roličku dáváme na parapet.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: u nás taky ne, máme tenhle stojan :-)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    U nás toaleťák správně nesrovnáte, ať už je to jakkoli.
    OUKE
    OUKE --- ---
    LORD_DE_SEIS: vždyt to je obráceně
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Orientace toaleťáku by měla být součástí diagnostiky na PAS.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Už vím, koho si na návštěvu určitě zvát nebudu. Přiznávám se, že dávám toaleťák pokaždé nějak náhodně, a dokud se to točí a odvíjí, jak potřebuju, tak stranu neřeším.
    NEI
    NEI --- ---
    MLIKARNA: Dělám to uplně všude. Všude.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MLIKARNA: až překvapivě často me návštěva po odchodu z toalety chvalila, že mam správně toaletak... Zvláštní úchylka, ale pochopila jsem ve chvíli, kdy jsem sla na návštěvu a meli ho obráceně.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MLIKARNA: můžeš klidně bez úvozovek. Je jen jedna správná strana, která byla patentována

    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SHEALA: Nevím, co bude dělat Kenpachichi(chi), ale jako jeho (skoro) bývalá manželka a patronka všech, kdo o elektrice něco vědí, ale občas prostě POTŘEBUJOU zapojit v maringotce přímotop, rychlovlaku a elektrickou dečku najednou, ti budu držet palce!
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Ve starýmn baráku se budu pokoušet zapojit světla, zesák, playery, mixák, a takovej srandovní laser. Jo říkala jsem že je to starej barák? 🙂 Pokusím se mít světla na jiným okruhu než zesilovač, toustovač co vyhazoval pojistky už je dávno vyhozenej, no, tedka je to na svatém Kenpachichim 🙂
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Obavam se, ze suchej leden nedam...kuaaaaa, fakt jsem chtela
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    ERRTU: :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    V některých věcech si tu hubu potřebuji nabít asi 1000x. Ne-po-na-u-či-tel-náá!
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    EMAET: nenávidím sudoku
    EMAET
    EMAET --- ---
    Miluju křížovky.
    HOMOLOVKA
    HOMOLOVKA --- ---
    Nesnáším olivovej olej.
    N_I
    N_I --- ---
    netusil sem ze je pufaz z pio,
    fotbal a rap, dve veci co mam rad a ktery pritahuji snad nejvetsi debili na svete, affro zandal a dobre to priznal. i za me.
    NEI
    NEI --- ---
    Minulý rok jsem
    - nekoupila ani jeden dárek, všechny jsem je doslova nakreslila a nebo dala peníze a k tomu zase vyrobený přáníčko
    - neměla řízek
    - neviděla v televizi ani jednu pohádku, jen zahlédla
    - neviděla jsem ani kousek petardy nebo ohňostroje
    - nepila alkohol
    - nedala si novoroční předsevzetí
    - šla včera spát ve 22:00

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Prospala jsem Silvestr... V 22:30 jsem usnula a už se jim nepodařilo mne vzbudit :D jet lag jak vyšitej.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Teď jsem zapnul pračku a budu pak prát minimálně ještě jednu. Sušičku nemám, budu to věšet. Takže až se bude dít něco hroznýho, tak víte, kdo za to může.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam