• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KAIAFOX: tak ted by se hodilo trochu sebereflexe, protože nechapu, kde jsi svoji domněnku vyvěštila zase ty, když popisuji především živou mluvenou konverzaci. Jen to prirovnavam k nedokonalemu botovi ze hry.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Že mě vždycky zaručeně pobaví teta Kateřina s věštěním něčí úrovně a inteligence z jednoho příspěvku na nychu. Lol
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nemam rada lidi pouzivajici slovo LOL a už uplne stupidní mi přijde používat to v mluvené konverzaci. Jakože člověk řekne LOL, než aby se zasmál?
    Už tenkrát s tim naštěstí přišla mladší generace a moji sociální bubliny se to moc nedotklo, ale bohužel i ti už dospěli a hojně to používají dospěláci.
    Nejlepší přirovnání k tomu mam z filmu Free guy, kde nestihli postave vymyslet hustou hlášku a tak rika jen "hustá hláška" :D Prostě je to uroven vyjadřování - projevovani emoci člověka l, ktery zvládá pět slov...
    Za minusy predem dekuji.

    Dude Vs Guy - "Catchphrase" Fight Scene -Free Guy (2021) Movie Clips HD [1080p]
    https://youtu.be/r3-zsRvt3gw?si=hlLdDO9leTsjREAV
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: Měla jsem na mysli především současné Turecko.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KAIAFOX: určitě jo, ale on je mi z fotek tak strašně nesympatickej :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Ještě stále sem tu nikomu nedala žádné minus.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: Lol, švagrová by moc nesouhlasila..
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nojo, nojo. Už na základce mě nazývali kontroverzní provokatérkou 🤷‍♀️
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ERVIN: To zrovna není moc bluegrass…
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Miluju Bluegrass... a miluju Johna Hartforda https://www.youtube.com/watch?v=7AMJe4TwH8E
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Kdyz mrzne, tak si neholim nohy. Nebudu se zbavovat (mozna iluzorni) prirozene ochrany v takhle extremne nehostinnych podminkach :-D
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    GUMIDEK30: on je pan doktor celkem uznávaný odborník a prostě nemohl pochopit, že když mi vyšly blbě nějaký testy, že nechci na potrat ani na plodovku. Absolutně nevydejchal, když jsem mu řekla, že si nechám i dítě s postižením, takže to je jen zbytečný zásah do mého těla. Jezdila jsme i na kontroly do Motola a tak.. a on mi to probíhající těhotenství furt vymlouval. Naštěstí se ani jedna věc nepotvrdila a potomek obšťastňuje široké daleké okolí :)
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    zoufale je mi otravná postava Kemala Ataturka, vubec mne nezajímají dějiny moderního Turecka a Arabů... jinak současné Turecko mne naopak baví čím dál víc.
    nebejt ty dějiny povinna prednaska zakoncena zkouskou, tak na to ani nekouknu... vubec mne to nezajima...musim to přetrpět
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    GUMIDEK30: Teda potrat LOL
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    LEJIMADA: Tvl to snad není možný.
    Jak ti někdo může nutit porod ? Teda ještě doktor. Bleh
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Byla jsem po PĚTI LETECH na gyndě. Můj doktor byl totiž zlej. Normálně jsem se ho bála. Ironický, stíral hnusným způsobem vše co jsem řekla a nutil mě několikrát (během posledního těhotenství) k potratu. Podotýkám, že nejsem žádná alternativa, všechny děti mám rozené v porodnici, jen jsem nechtěla odběr plodové vody. Jinak jsem měla všechna vyšetření, co měla být.
    Normálně jsem se ho bála.
    Vždycky jsem k jeho nelibosti potrat důrazně odmítla a jen podepisovala papíry o tom jak můžu zabít sebe, poškozuju plod a vpodstatě ničím porodnický systém svým rozhodnutím.
    Mám naprosto zdravého a ze všech našich dětí nejpohodovějšího potomka. Je mu pět a tak už to říkám nahlas.
    No a tak jsem se konečně odhodlala a před vánocema se přehlásila. (jo, trvalo mi to)
    To byla neskutečná změna. Nový Pan doktor byl u mých třech porodů. Teď je mým lékařem. Empatický, usměvavý a vtipkoval. Udělal všechna možná vyšetření a poslal je tam, kde to bylo potřeba. Už jsem objednaná za půl roku a vůbec se nebojím!
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    N_I: debily se píšou s tvrdým y
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    GIRAFFKA: tak ja si myslim, ze spoustu lidi to neví, ani dneska na co je bidet nebo ze existuje bidetove WC
    ZRK
    ZRK --- ---
    Jdu do všeho po hlavě.
    Buď všechno, nebo nic.
    GANBOY
    GANBOY --- ---
    MICHELLEDANIELS: dovezu z Ukrajiny, tam se to prodává na trhu za pár kaček :)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MICHELLEDANIELS: hadala bych cca do doby hajzlu vedle zdroju vody...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam