• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    OMEGALUL
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Dnes je na nyxu veselo :)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    LOL ROTFL
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    lol
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    Ololíček!
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KAIAFOX: tak ted by se hodilo trochu sebereflexe, protože nechapu, kde jsi svoji domněnku vyvěštila zase ty, když popisuji především živou mluvenou konverzaci. Jen to prirovnavam k nedokonalemu botovi ze hry.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    roflcopter.gif
    SITH
    SITH --- ---
    LOL
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Že mě vždycky zaručeně pobaví teta Kateřina s věštěním něčí úrovně a inteligence z jednoho příspěvku na nychu. Lol
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nemam rada lidi pouzivajici slovo LOL a už uplne stupidní mi přijde používat to v mluvené konverzaci. Jakože člověk řekne LOL, než aby se zasmál?
    Už tenkrát s tim naštěstí přišla mladší generace a moji sociální bubliny se to moc nedotklo, ale bohužel i ti už dospěli a hojně to používají dospěláci.
    Nejlepší přirovnání k tomu mam z filmu Free guy, kde nestihli postave vymyslet hustou hlášku a tak rika jen "hustá hláška" :D Prostě je to uroven vyjadřování - projevovani emoci člověka l, ktery zvládá pět slov...
    Za minusy predem dekuji.

    Dude Vs Guy - "Catchphrase" Fight Scene -Free Guy (2021) Movie Clips HD [1080p]
    https://youtu.be/r3-zsRvt3gw?si=hlLdDO9leTsjREAV
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: Měla jsem na mysli především současné Turecko.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KAIAFOX: určitě jo, ale on je mi z fotek tak strašně nesympatickej :D
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Ještě stále sem tu nikomu nedala žádné minus.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: Lol, švagrová by moc nesouhlasila..
    ZRK
    ZRK --- ---
    Nojo, nojo. Už na základce mě nazývali kontroverzní provokatérkou 🤷‍♀️
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    ERVIN: To zrovna není moc bluegrass…
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Miluju Bluegrass... a miluju Johna Hartforda https://www.youtube.com/watch?v=7AMJe4TwH8E
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Kdyz mrzne, tak si neholim nohy. Nebudu se zbavovat (mozna iluzorni) prirozene ochrany v takhle extremne nehostinnych podminkach :-D
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    GUMIDEK30: on je pan doktor celkem uznávaný odborník a prostě nemohl pochopit, že když mi vyšly blbě nějaký testy, že nechci na potrat ani na plodovku. Absolutně nevydejchal, když jsem mu řekla, že si nechám i dítě s postižením, takže to je jen zbytečný zásah do mého těla. Jezdila jsme i na kontroly do Motola a tak.. a on mi to probíhající těhotenství furt vymlouval. Naštěstí se ani jedna věc nepotvrdila a potomek obšťastňuje široké daleké okolí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam