• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    TRISSIE: To přece znamená, že v sobotu budou na náměstí vykupovat králičí kůže v pojízdné prodejně
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HNL: já měl na whatsappu jako profilovku selfíčko v masce smrtky... Vyděsil jsem tím kdysi matku, když mi zkoušela volat poté, co se probouzela z narkózu.
    HNL
    HNL --- ---
    BERUSKA_CA: Bývalý kolega udělal něco podobného smrtce. Se smažkama nad ním pokusy o domluvu nehnuly a jeho syn nemohl spát. Tak si přes hlavu přetáhl kapucu, do ruky vzal pořádný nůž a zazvonil u nich ještě jednou. Stačilo to.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Občas když jde někde pěknej chlap, tak na něj s kamarádama čumíme.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    Obcas, kdyz je nekde hezka holka, tak po ni s pritelem cumime oba.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Občas když je někde hezká holka, tak se dívám na frajery jak na ni čumí. Jsme všichni stejní.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: navdavkem ja nezazil vesnici, kde by bylo mozny cemukoliv rozumet
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    přiznávám se, že ať dělám, co dělám, ať si stoupnu kam chci, ještě nikdy jsem nezjistila, co v tom obecním rozhlase vlastně hlásí.
    dechovka-dechovka-dechovka-chrš-chrš-chrš-znám-chrš-chrš-chrš-v sobotu-chrš-chrš-chrš-tobuse-chrš-chrš-děkuje-chrš-chrš-chrš.
    a tak je to vždycky!
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    Paní z obecního úřadu, co má na starosti hlášení obecního rozhlasu, asi čte zdejší diskuzi a zastesklo se jí po Nedvědech. Oznámení o havárii vodovodu předznamenala songem Na kameni kámen. Většinou jede Lenku Filipovou, Olympic, a tak.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Miluju tyhle městský mlhy. Moc.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DEVIL: tak jest ;)

    Plus ten Bizet, samozrejme. A vsechno ostatni.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    BLOWUP: jestli tam hraje paco de lucia, tak i kdyby tam po sobe mazali hovna, tak to bude bude bomba uz kvuli ty muzice...
    JONY
    JONY --- ---
    Kolega z práce takhle klepal, bouchal až zjistil, že paní je už nějaký ten den po smrti.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    BERUSKA_CA: Hihi, chudak :-) No ja jednou takhle impulzivne vysplhala v noci po leseni o patro vys (7.) a zatukala zvenku :-D Dvere neotvirala :-D stejne to nepomohlo.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    NIAN85: Kolega ma ponekud brutalni smysl pro humor a taky mel takovou sousedku. Ruply mu nervy, prevliknul se za smrtku s kosou a sel tam zaklepat.
    Sousedka si zahy poridila naslouchatko.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    FRK_R23: existuje jeden takovej film od Carlose Saury, kde jde v podstate o to jak divadelni soubor tu inscenaci od Bizeta nacvicuje. Je to legendarni, hraje tam Laura del Sol a Paco de Lucia, doporucuju :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Baví mě opera Carmen. Samotného mě to překvapilo.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Mám rada perníkové kafe (jednou za cas) a dynove jakbysmet.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Měla jsem perníkové caffè latte. Bylo to strašný. Dali jsme si to místo oběda.

    Občas ráda jdu do takovejch zvrhlostí. Takovej trochu výsměch sama sobě. :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Oslovil bych majitele, ať si ho vyvěsí nebo podle něj zjedná pořádek.
    Pro inspiraci:
    hluk v domě – například časové omezení bytových úprav, které způsobují nadměrný hluk (vrtání, bourání) jen na určité hodiny, povinnost dodržovat v určité hodiny noční klid, během něhož nedochází k hlasitému zpěvu, hraní na hudební nástroje či hlasitému poslechu TV či rozhlasu.
    Co by měl obsahovat domovní řád — Dostupný advokát
    https://dostupnyadvokat.cz/blog/co-by-mel-obsahovat-domovni-rad
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam