• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TRISSIE: navdavkem ja nezazil vesnici, kde by bylo mozny cemukoliv rozumet
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    přiznávám se, že ať dělám, co dělám, ať si stoupnu kam chci, ještě nikdy jsem nezjistila, co v tom obecním rozhlase vlastně hlásí.
    dechovka-dechovka-dechovka-chrš-chrš-chrš-znám-chrš-chrš-chrš-v sobotu-chrš-chrš-chrš-tobuse-chrš-chrš-děkuje-chrš-chrš-chrš.
    a tak je to vždycky!
    FUNTL
    FUNTL --- ---
    Paní z obecního úřadu, co má na starosti hlášení obecního rozhlasu, asi čte zdejší diskuzi a zastesklo se jí po Nedvědech. Oznámení o havárii vodovodu předznamenala songem Na kameni kámen. Většinou jede Lenku Filipovou, Olympic, a tak.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Miluju tyhle městský mlhy. Moc.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    DEVIL: tak jest ;)

    Plus ten Bizet, samozrejme. A vsechno ostatni.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    BLOWUP: jestli tam hraje paco de lucia, tak i kdyby tam po sobe mazali hovna, tak to bude bude bomba uz kvuli ty muzice...
    JONY
    JONY --- ---
    Kolega z práce takhle klepal, bouchal až zjistil, že paní je už nějaký ten den po smrti.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    BERUSKA_CA: Hihi, chudak :-) No ja jednou takhle impulzivne vysplhala v noci po leseni o patro vys (7.) a zatukala zvenku :-D Dvere neotvirala :-D stejne to nepomohlo.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    NIAN85: Kolega ma ponekud brutalni smysl pro humor a taky mel takovou sousedku. Ruply mu nervy, prevliknul se za smrtku s kosou a sel tam zaklepat.
    Sousedka si zahy poridila naslouchatko.
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    FRK_R23: existuje jeden takovej film od Carlose Saury, kde jde v podstate o to jak divadelni soubor tu inscenaci od Bizeta nacvicuje. Je to legendarni, hraje tam Laura del Sol a Paco de Lucia, doporucuju :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Baví mě opera Carmen. Samotného mě to překvapilo.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Mám rada perníkové kafe (jednou za cas) a dynove jakbysmet.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Měla jsem perníkové caffè latte. Bylo to strašný. Dali jsme si to místo oběda.

    Občas ráda jdu do takovejch zvrhlostí. Takovej trochu výsměch sama sobě. :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    GIOMIKY: Oslovil bych majitele, ať si ho vyvěsí nebo podle něj zjedná pořádek.
    Pro inspiraci:
    hluk v domě – například časové omezení bytových úprav, které způsobují nadměrný hluk (vrtání, bourání) jen na určité hodiny, povinnost dodržovat v určité hodiny noční klid, během něhož nedochází k hlasitému zpěvu, hraní na hudební nástroje či hlasitému poslechu TV či rozhlasu.
    Co by měl obsahovat domovní řád — Dostupný advokát
    https://dostupnyadvokat.cz/blog/co-by-mel-obsahovat-domovni-rad
    ZRK
    ZRK --- ---
    Už párkrát jsem pomyslela na to, že požádám, aby mi něco do hlasové zprávy četl nebo vyprávěl. Nevím, proč jsem to ještě neudělala. Pouštěla bych si to (nejen) před spaním. Jeho uklidňující hlas bych mohla poslouchat pořád...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NIAN85: A co říká vyvěšený domovní řád?
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    NIAN85: Ještě ji můžeš objednat na ušní. Babička taky takhle terorizovala souseda, protože neslyšela. A stačilo vypláchnout...
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    GIOMIKY: Staci, kdyz tam jednou za mesic zajdu. Ale nebavi me vychovavat cizi dospely lidi.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    V těch prvních šesti měsících jsem byl pohan.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NIAN85: Kritická situace jako tato si žádá nastudování daného domovního řádu. Hledej ho vlevo od vchodu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam