• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Proto to ochutnávám:-D Ale s ohledem na cenu je výhodnější chytit molerata, nebo si nadrtit radroauche:-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADELHAIDA: ve mně tyhle "alternativní dochucované proteiny" prostě evokují ten post-apo feeling jídla ze nutrisojy a krillu, co si na něj začínající runneři kapou dochucovadla kapátkem, aby to bylo aspoň spolknutelné :-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Já se přiznám, že si tyhle veganský věci ze zájmu kupuju. Buď je to dobrý, ale jde to doma udělat líp (různý ty kuličky, karbanátky a spol.) anebo je to hrozně divný (napodobenina sýra, jogurtu, atd.) Tenhle losos mne zvrhle láká. Připomíná mi mou oblíbenou scénu ze Strašidelného kláštera, kdy se soudce Ti podivuje, že budhističtí mniši servírují rybu a opat kláštera mu prozradí, že je to výtvor ze sojové pasty a očičko je z rozinky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jako fakt nemám nic proti veganským jídlům, ale "rýžový protein stylizovaný jako uzený losos" vypadá fakt jak něco, co uteklo z Shadowrunu!

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nikdy jsem nejedla krabí tyčinky. Nejspíš to dobrovolně ani nezkusim.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Malej je první den ve školce, já na něj musím furt myslet, jak to dává a zároveň je mi z toho smutno, že mu už skončilo to naprosto bezstarostný chráněný dětství v rodině, už bude muset komunikovat se světem tam venku sám za sebe.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    CLAVEN: Jo, to je přesně ono.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    KOOTCHA: Pro mě nepochopitelná věc, když už to chce člověk ukončit, proč brát s sebou někoho dalšího.

    VERSONNENHEIT: Jo, to je jeden z důvodů proč píšu, že to v plánu nemám, jen je ta myšlenka někdy svým způsobem uklidňující.

    CLAVEN: Kouknu, díky.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    IRINASH: je to popísaný fenomén
    Call of the Void: High-Place Phenomenon FAQs
    https://www.healthline.com/health/call-of-the-void
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    IRINASH: v jedné z těch nejhorších verzí by tě mohlo čekat ochrnutí od krku dolu a invalidní vozík 😉
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    IRINASH: Mě zas napadá kdy to do mě pošle někdo z protisměru a jak moc v tomhle případě důvěřuju příčetnosti lidí.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Asi bych měl být k lidem, mnohem více upřímnější.
    TICHAVODA
    TICHAVODA --- ---
    Přiznávám, že jsem se někde v čase naučila odsouvat věci, resp. ukoly. Můj život je díky tomu výrazně plnější napětím. Což mi vůbec nedělá dobře. Mohla by to být samá duha a jednorožci. Ale to já ne, já radši ten stres, ať mám nad čím fňukat. Boha...
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Potrebuju si udelat ridicak.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Při řízení mi občas hlavou prolétne myšlenka jaký by bylo sjet ze silnice a poslat to do stromu. Prostě by to udělalo jen blik a konec. Ta myšlenka je svým způsobem konejšivá, ale samozřejmě nic takovýho v plánu nemám.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Na margo debaty, co probíhá v Módním pekle, se přiznám, že se mi nikdy nelíbily kožichy, klasické šperky (takové ty zlaté pidivěci co mají ve zlatnictvích) a drtivá většina kabelek. Nosila jsem nějaké ty prstýnky, vesměs bižuterii bláznivých barev, a nějaké kabelky taky, nejradši z proutí nebo takové ty malé do ruky od Venduly London, ale všeobecně me tenhle sortiment jinak odpuzoval a odpuzuje. A možná jsem divná, ale když si vezmu, kolik na mě můj manžel ušetřil peněz, nemám z toho vůbec špatný pocit.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    TRISSIE: To přece znamená, že v sobotu budou na náměstí vykupovat králičí kůže v pojízdné prodejně
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    HNL: já měl na whatsappu jako profilovku selfíčko v masce smrtky... Vyděsil jsem tím kdysi matku, když mi zkoušela volat poté, co se probouzela z narkózu.
    HNL
    HNL --- ---
    BERUSKA_CA: Bývalý kolega udělal něco podobného smrtce. Se smažkama nad ním pokusy o domluvu nehnuly a jeho syn nemohl spát. Tak si přes hlavu přetáhl kapucu, do ruky vzal pořádný nůž a zazvonil u nich ještě jednou. Stačilo to.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Občas když jde někde pěknej chlap, tak na něj s kamarádama čumíme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam