• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    NOFNAK: Podobné věci se dějí i u nás, akorát u nás to pojídá🦝😇
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Sprostě jsem sežral synkovi poslední tři bonbóny z premiové bonboniéry, kteoru dostal od babičky. Ale na mou obranu, já za to nemohu! Nechal ji ležet vedle mého křesla a odjel ke své matce. Celých pět dní jsem odolával.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ARGANNAH: obživný pud chápu.
    mašinérii, která vytváří lágry, v nichž jsou podmínky tak strašné, že to donutí mukly překročit i ta největší tabu, tak nad tou mi zůstává rozum stát.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    TRISSIE: Obživný pud (pud živit se a přežít) je jeden z nejsilnějších pudů vůbec, má obrovskou sílu a pokud tvoje tělo nabyde dojmu, že ti jde o kejhák, je schopný tou silou hladu přebít a přetlačit všechno ostatní. Morálku, svědomí, silnou vůli, lásku, cokoli dalšího. Proto se lidi o hladomorech žerou navzájem a proto všechny ty hororové historky o polárnících.

    (Základní informace pro každou dietářku, mimochodem.)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ovšem navážno, přiznávám, že mě dostalo při poslechu pamětí Františka Wiendla, jak jim v trestaneckým pracovním táboře ve Vikmanově, v nejhorším komunistickým pekle třídírny uranové rudy, nějaký spoluvězeň, co se tam dostal z Ruska, vykládal, že tohle je ještě pohoda, že on v gulagu zažil i kanibalismus.
    a furt si to nějak nedovedu představit, jednak co dokáže jeden člověk, zvlášť když je součástí mašinérie, udělat jinému člověku, a ještě míň chápu, jak může někdo po těchhle "starých dobrých časech" toužit.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: znám, ale až dojde na post-apo ekonomiku, bude praktičtější umět lovit živé vegany než vyfocené vagíny :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: spíš "sežer vegana" :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Send vegana?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADELHAIDA: nebo vegana :-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Proto to ochutnávám:-D Ale s ohledem na cenu je výhodnější chytit molerata, nebo si nadrtit radroauche:-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ADELHAIDA: ve mně tyhle "alternativní dochucované proteiny" prostě evokují ten post-apo feeling jídla ze nutrisojy a krillu, co si na něj začínající runneři kapou dochucovadla kapátkem, aby to bylo aspoň spolknutelné :-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    TRISSIE: Já se přiznám, že si tyhle veganský věci ze zájmu kupuju. Buď je to dobrý, ale jde to doma udělat líp (různý ty kuličky, karbanátky a spol.) anebo je to hrozně divný (napodobenina sýra, jogurtu, atd.) Tenhle losos mne zvrhle láká. Připomíná mi mou oblíbenou scénu ze Strašidelného kláštera, kdy se soudce Ti podivuje, že budhističtí mniši servírují rybu a opat kláštera mu prozradí, že je to výtvor ze sojové pasty a očičko je z rozinky.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    jako fakt nemám nic proti veganským jídlům, ale "rýžový protein stylizovaný jako uzený losos" vypadá fakt jak něco, co uteklo z Shadowrunu!

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nikdy jsem nejedla krabí tyčinky. Nejspíš to dobrovolně ani nezkusim.
    ACKO
    ACKO --- ---
    Malej je první den ve školce, já na něj musím furt myslet, jak to dává a zároveň je mi z toho smutno, že mu už skončilo to naprosto bezstarostný chráněný dětství v rodině, už bude muset komunikovat se světem tam venku sám za sebe.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    CLAVEN: Jo, to je přesně ono.
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    KOOTCHA: Pro mě nepochopitelná věc, když už to chce člověk ukončit, proč brát s sebou někoho dalšího.

    VERSONNENHEIT: Jo, to je jeden z důvodů proč píšu, že to v plánu nemám, jen je ta myšlenka někdy svým způsobem uklidňující.

    CLAVEN: Kouknu, díky.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    IRINASH: je to popísaný fenomén
    Call of the Void: High-Place Phenomenon FAQs
    https://www.healthline.com/health/call-of-the-void
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    IRINASH: v jedné z těch nejhorších verzí by tě mohlo čekat ochrnutí od krku dolu a invalidní vozík 😉
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam