• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    ELISEBBAH: a auditko Samomluva ctu jako vyliti duse do mozku.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    JONY: ja ID KOVOVAMINCE ctu jako Kovomanice.
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    JONY: to už někde někdo psal před hodně lety...
    JONY
    JONY --- ---
    Vždycky když tady na Nyxu vidím id SSTTAANNAA, tak to čtu automaticky jako finské SAATANA.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    a děkuju lidem, který tušilil

    a vzdálené bubliny ať si vylizou zmrzku
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    takže se přiznávám k tomu, že mám rád i klasickou literaturu a to je hotovy (t9

    legraci bez autokorektu, vystavím si sam
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    byl jsem ok rok bezdomovec. zálesák.

    no more Heroes

    ale jako jo, přežil jsem, charita mě našla, konec svobody a beznaděje.

    práce už skoro rok, dobrá. leader je tekknar, 23, akorát že ne, starej Gott,
    IRINASH
    IRINASH --- ---
    Poslední dobou zanedbávám druhou práci, vůbec tam nechodím. Místo toho přijedu domů, zachumlám se do deky a hodinu spím. Dneska jsem to zase o kus povýšila - koupila jsem si v Lidlu úchylnou valentýnskou deku se srdíčky a flanelovou košili, dala jsem si v posteli dortík a ve své nové košili a dece splnila svoji hodinku. Jsem se sebou spokojená. :D
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    KAIAFOX: Pro mě jediná pozitivní věc na těhotenství.
    JONY
    JONY --- ---
    Nikdy mi nepřišlo nic extra vzrušujícího na nahotě. Estetického ano, ale jinak nuda, nuda, šeď...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GRANTORINO: Já se musím obejít bez ha.. ty tři roky bez ní mi bylo hej a tu dermatitidu si taky mohla nechat, mrcha jedna.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    KAIAFOX: to řeším poměrně pragmaticky. Prostě tu HA nevysazuju a vůbec mi to nechybí :)
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    mužskejm mámvpičistům je taky nějaká perioda úplně volná
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Ezoženy, bohyně a kněžky s napářkama by nesouhlasily.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    KAIAFOX: vždyť ji nemá nikdo rád, ani mužský. to je jako napsat smrdí mi kočičí výkaly :)
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Koukám na Netflixu na nejpokleslejší druh reality show. Svatba nebo rozchod a všechny možný seznamovací a divný věci. Mám své muže, mám jich dostatek a vdávat se opravdu nechci. Vždycky, když řeším složité věci v práci, tak si to tím nějak kompenzuji. Nahlas bych to nepřiznala.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    MICHELLEDANIELS: Hmm naprosto chápu. Já nesnesu ani míchat sady.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    SABRIEL13: Přesně jak píše Omnihas, je jim to prostě jedno.
    Nedokážu pochopit jak je to možné, ale spoustě lidí prostě nezáleží, jestli jsou jejich výsledky dobré nebo špatné, jestli jejich práce někomu pomůže nebo uškodí...
    Dost mne to sere.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Nesnáším menstruaci.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Jsem takova pyzamova Monika.
    Jsou barvy, ktere spojuji a jsou barvy ktere ne. U oblečení na denní nošení to dava smysl, že hranici nepřekročím, protože člověk, kdyz kde jde ven, tak chce vypadat - citit se dobře. Jenže ja to mam i u pyzama. Nevadí mi míchat sady, ale neprekousnu, aby mi to barevne nejak nesedlo. Možná bych radeji sla spat jen v tilku, nez si vzit treba červené tílko a růžové kratasy, protože cervena a růžová je pro me no go.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam