• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ALZBETAJEM
    ALZBETAJEM --- ---
    GREAT_R: trritico patří mezi ty, co se musí jíst dlouhodobě, aby měli účinek ... mám pocit
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Někdy si možná vemu jedno otcovo trittico. Má ho, protože se mu po mrtvici změnil spánkovej cyklus a půl noci by probděl. Ale jinak máme doma melatonin a kdysi jsme měli i persen. Naštěstí spím dobře.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: jo Valium... Roháč je prej 10x silnější
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    GRANTORINO: benzos (u nás typicky Neurol alebo Lexaurin) sa dávajú nárazovo
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: vlastně jo, jednou mi dali v porodnici ten Diazepam a jednou po operaci kvůli panice na noc Neurol a spala jsem jak miminko
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: to spíš ta antidepresiva, ty mě nezajímají. ale předpokládám, že Rohypnol (nebo jiné benzodiazepiny) prostě funguje
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: no taky nemam moc zkušeností, ale myslím, že tenhle typ prášků není jeden a dost... to se musí brát pravidelně, jinak to nemá účinek. takže to najede až třeba po týdnu užívání..
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nikdy jsem nezkusila ani jeden "prášek na hlavu" (na depky, úzkost, nespavost apod.), ale asi bych aspoň 1x v životě chtěla zkusit, jaký to je vzít si prášek na spaní :) taková blbost, já vím, ale já to neznám
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    TRISSIE: si doteď pamatuju tu nezřízenou radost svejch rodičů, když jsem se jich v ranejch devadesátkách při sledování nějaký bondovky zeptala, co znamená to Sí-sí-sí-pí (CCCP) - ta až hmatatelná úleva, že někdo může vyrůstat do světa, kde nemusí znát azbuku:) (byť jsem si ji teda od tý doby aspoň trochu osvojila)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NELLAS: ne. Jenom fotak KNEB.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    NELLAS: Mupy mup!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Taky jste měli ledničku MNHCK? :D
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    Ac uz obstojne ctu v azbuce, tak nejspis navzdycky pro me epizody serialu "Jen pockej, zajici!" budou koncit slovem KOHEU.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    :D
    GEMBIC
    GEMBIC --- ---
    Kovová mánice.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    ADELHAIDA: zjistila jsem to az kdyz ji nekdo zminil jen jako Minci.
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    ELISEBBAH: Ježiš, vona neni Kovomanice?
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    ELISEBBAH: a auditko Samomluva ctu jako vyliti duse do mozku.
    ELISEBBAH
    ELISEBBAH --- ---
    JONY: ja ID KOVOVAMINCE ctu jako Kovomanice.
    SSTTAANNAA
    SSTTAANNAA --- ---
    JONY: to už někde někdo psal před hodně lety...
    JONY
    JONY --- ---
    Vždycky když tady na Nyxu vidím id SSTTAANNAA, tak to čtu automaticky jako finské SAATANA.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam