• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    existuje i kombinace děti a nespavost, tu doporučuju nejméně...
    KAIAFOX:
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SALAMAN: To velmi dobře chápu a nedivím se ;).
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KAIAFOX: Děkuji, nechci. Stačí mi nespavost.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    DELIRIUM: moje sestra se za volantem mění v agresivní monstrum. vůbec nechápu, kdo to vedle mě sedí :)
    GUMBA: ajo operace. jako dítě jsem prodělala nejmíň dvě. tak to mi taky museli něco hodit do čaje. a mi to bylo divný, že chtěli, abych se určitě hodně napila
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: Mno já jeden prášek na spaní dostal v nemocnici a sestřička mi důrazně řekla, že ho mám spolknout až budu ležet v posteli. Polkl, zapil, klapka, střih a probudil jsem se ráno po asi 11 hodinách :)
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Hledam si vselijaka pojednani o pomste a ruznych vnimani pomsty v zavislosti na typu vyznani.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Pořiďte si děti.. to pak budete chtít spát každou volnou minutu.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    DELIRIUM: Obecně vyhledávám lidi, co mluví jako kreativní dlaždiči, ostatně sám se za něj považuji. Jezdíme spolu do lesa, mluvíme jako totálně mongoloidní hovada, a ještě v pondělí mě bolí tváře od smíchu.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Líbí se mi jezdit s lidma, co nadávají za volantem. Většina tech nadávek je vtipná a kreativní.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A:
    Po hypnogenu (na spaní) sem měla akorát halucinace, že mám pod polštářem hada. No a pak spi. :")
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Někdy si možná vemu jedno otcovo trittico. Má ho, protože se mu po mrtvici změnil spánkovej cyklus a půl noci by probděl. Ale jinak máme doma melatonin a kdysi jsme měli i persen. Naštěstí spím dobře.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: jo Valium... Roháč je prej 10x silnější
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    GRANTORINO: benzos (u nás typicky Neurol alebo Lexaurin) sa dávajú nárazovo
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: vlastně jo, jednou mi dali v porodnici ten Diazepam a jednou po operaci kvůli panice na noc Neurol a spala jsem jak miminko
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    GRANTORINO: to spíš ta antidepresiva, ty mě nezajímají. ale předpokládám, že Rohypnol (nebo jiné benzodiazepiny) prostě funguje
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: no taky nemam moc zkušeností, ale myslím, že tenhle typ prášků není jeden a dost... to se musí brát pravidelně, jinak to nemá účinek. takže to najede až třeba po týdnu užívání..
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    nikdy jsem nezkusila ani jeden "prášek na hlavu" (na depky, úzkost, nespavost apod.), ale asi bych aspoň 1x v životě chtěla zkusit, jaký to je vzít si prášek na spaní :) taková blbost, já vím, ale já to neznám
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    TRISSIE: si doteď pamatuju tu nezřízenou radost svejch rodičů, když jsem se jich v ranejch devadesátkách při sledování nějaký bondovky zeptala, co znamená to Sí-sí-sí-pí (CCCP) - ta až hmatatelná úleva, že někdo může vyrůstat do světa, kde nemusí znát azbuku:) (byť jsem si ji teda od tý doby aspoň trochu osvojila)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NELLAS: ne. Jenom fotak KNEB.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    NELLAS: Mupy mup!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam