• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    HAR4NT: A z kouzelného sluchátka se ozvalo: "Co chceš?".
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    GEMBIC: no a jak ctou biomatky "ID GIOMIKY"? ja to treba nevim..
    GEMBIC
    GEMBIC --- ---
    ID GIOMIKY vždycky čtu jako biomatky.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    GEMBIC: normálně ti chtěla prostě ukázat hroby předků. To je asi takový, jako kdyby ti chtěla ukázat fotoalbum. Chtěla ukázat kořeny a třeba chtěla příležitostně vidět tvoje. Jednoduchý.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: dva hlavni body tvyho sívíčka:P
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HAR4NT: to AD zni jako Active Directory nebo AntiDepresivum
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: tvoje baba je influencerka z tiktoku, AD je nepochopena slecna umelkyne historickeho vyznamu!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ale abych nebyl od tematu, tak se priznam, ze sem nedavno vyfakoval kokota, co se choval jako arogantni zmrdecek a az pozdeji jsem se dozvedel, ze prej to pry byla nejaka instantni celebrita s 30k sledujicich..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: ja to pochopil, ze si komentoval id gebic... ze je sobeckej do sebe zahledenej kokot je z jeho knuceni naprosto jasny. predpokladam, ze nema ani koule udelat si prdel sam ze sebe.
    MARKETAPARKETA
    MARKETAPARKETA --- ---
    Tetelim se...aaach
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    HAR4NT: kdo to je? nejaka influencerka z tiktoku...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: no to nebyla moje pointa a komu se vyhybas a kdo tobe me, uprimne, vubec nezajima :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    VYHULENY_UFO: Anicka Dajdo! na tu sem si dlouho nevzpomnel, copak asi dela, ta nase Greta n@vackych estrad...?:))
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: me hlavne serou lidi, co musej vykrikovat, ze si nekoho dajdo ignoru. me to nedojima ani nerozbreci a je mi ukradeny, kdo si da koho do ignoru. ja mam taky plnej ignorelist, spousta blbecku a piratu me ma taky v ignorech, vsichni vime, ze si multaky nedelam akdyz vzajemne zmizime, proste se nevidime. v hospode se taky nebavim s kazdym, protoze si s kazdym nemusim rozumet a byt na stejny vlne. nejsem slunickar, kterej se snazi byt kamos se vsema. tak to proste v offline realite nefunguje.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    PALEONTOLOG: jako Hitler!
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: on je spis zalozenim nednoduchej clovek bez schopnosti reflexe, takovej kriklounek na hristi, co hulaka, protoze na druhym strane piskoviste maj kluci a holky vic pisku. ze by jednou nedostal, co chtel, ho rodice nenaucili a on ted bezmocne chodi po svete a dozaduje se toho, co si dokazali vydobit ostatni. maly vztekly nestastny dite bez vlastniho obsahu. nema co nabidnout a sape se po ostatnich.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Nemůžete mu už nějaká proboha dát?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GEMBIC: strc si me klidne do prdele, stejne si myslim, ze se kokot...
    GEMBIC
    GEMBIC --- ---
    VYHULENY_UFO: :) Jestli sis nevšimnul, tak to vy si tu píšete různý sračky dennodenně, ale já jsem tu ten mimo, co si nedokáže představit seznamování v reálném světě. :D Dám ti ještě jednu šanci, pokud se ještě zachováš hloupě, tak půjdeš do ignoru, a žádný tvoje stěžování si na tenhle můj příspěvek ve stylu "děj mě tam radši už teď" vynechám.
    GEMBIC
    GEMBIC --- ---
    PIKKMA: Ne, proč se zase do toho další člověk sere, když nezná souvislosti? To je ten člověk tak mimo, že neví že nezná souvislosti?.... Znali jsme se dlouho, byli jsme na táboře, jednu dobu jsme si psali každej den, a pak byl hřbitov.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam