• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    ... a ještě "Johna" (bez Yoko).

    Já se tu teda přiznám, že Beatles byli moje pubertální láska.

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GIOMIKY: Jo jo. Jednoho "Ringa" pro tebe.

    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    S Lenonkama je Lenon, když je s Joko, tak má vousy. Potom ještě je vousatej Ringo, ne Čech. Jinak se ztrácím v překladu.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NELLAS: Paula poznám, u Johna si musím představit brejle. Ringo má velkej nos a George vždycky zbyde.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MAR_TINA: Paul, Ringo, John, George. To poznáš podle rukou, neasi :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREAT_R: Klidně bych ti mohla ukázat rozdíly (zvlášť na těch dřívějších fotkách, kde vypadají podobněji), ale proč :D
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NELLAS: nemám. Myslím ty, na kterých jsou oni ve čtyřech. Paul má psí oči, které poznám, ale George, Ringo a John mi splývají.
    SIBILLE
    SIBILLE --- ---
    FEFERONIE: Je neuvěřitelná. Doporučuju minimálně desku Folklore.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GREAT_R: Ty máš společné fotky s Beatles? Vždycky jsem myslela, že jsi mladší.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    Miluju Taylor Swift a to neznam zadnou jeji tvorbu. Zeru jak je kdo je a nehraje si na nic jinyho. Uveritelne obycejna bila americanka, krasna, ale normalne (bez plastu a prekopavani puvodniho vzhledu), konzistentni, zadny skandaly ani drogy a pady, a i bez toho balastu je pro me proste uveritelna a vubec nicim me nesere.
    GEMBIC
    GEMBIC --- ---
    NELLAS: Jé, šup, hoď mi aspoň tedy diagnózu, když už máš tedy tenhle závěr.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Na většině společnejch fotek s Beatles poznám jen Paula... #VyBílíJsteVšichniStejný
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    TRISSIE: Drahá sestro (na duchovní úrovni), žij a nech žít. (posílá srdíčko a objímáček maje kocovinu ze svátku všech zamilovaných)...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: ti maji mensi rozpyl diskuzi (nebo se min prekryvaji s tim,kam chodim ja)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    HAR4NT: Buduju si solidní základnu komplexů a méněcennosti...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Minerwa, Roland, Gembic, Reborna a pár dalších...

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    TRISSIE: je proste zhrzenej a zklamanej, boli ho to a nemuze se toho zbavit, vcetne tech vyronu pesimismu, dyk to zna skoro kazdej.. a teda ten jeho konkretni pripad uz taky:)))
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    TRISSIE: ja bych o jenom vedela, ale nebudu to vyslovovat.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    TRISSIE: Myslíš, že jsi otevřená jiným názorům, než svoji, dlouhými roky, ověřované pravdě?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam