• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ALZBETAJEM
    ALZBETAJEM --- ---
    LIQUID_SOUND: minulej díl úplně o ničem
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Ach jooooo... Druhá řada Dobré ráno, Brno je v porovnání s tou první slabej odvárek. :/
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Furt čekám, kdy na mě dolehne to, že nejstarší dítě je už dospělé. Zatím mi to asi nedošlo. Ještě si ani nepřipadám stará. Nějak jsem furt puberťák. Občas je dítě rozumnější než já. Baví mě to vlastně dost. Jak už mám v piči. Třeba nabudu rozumu, až nejmladší bude dospělé. Ale spíš asi ne...
    CROSS
    CROSS --- ---
    Se přiznám, že jak čtu odshora, zdálo se mi, že to je Šmucler. Jsem už starej, no.

    (Ten popis by seděl.)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    jo, vypadá jak piča :) i bez těch divných okulí
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Mně zase připadá jako Mimoň

    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LORD_DE_SEIS: A mě furt stejně ukradenej.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    MAR_TINA: mě zase čim dál tím víc nesympatičtější
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Že je mi Ondřej Brzobohatý čím dál sympatičtější.
    ZRK
    ZRK --- ---
    Je pro mě hodně těžký ukončit a odejít od něčeho, v čem je mi dobře. Návraty do všední reality mě kolikrát dost rozhoděj.
    FAT
    FAT --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: Už jsme teď tři.
    😉
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    GIRAFFKA: V pubertě už nejsem, ale tu hudbu mám pořád moc ráda :")
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    NELLAS: se priznavam, ze moje jsou furt. A taky priznavam, ze se cas od casu hluboce zamyslim a dojdu k zaveru, ze jsem tak stara, ze bych mohla mit deti stary tak, jak byli oni, kdyz zacinali..bozani❤️
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    FINSON: to mě těší, že nejsem sama. Teda s výjimkou varlat - já jsem pocitově u gynekologa, nicméně podstata myslím zůstává :)
    FINSON
    FINSON --- ---
    Považuju ústní dutinu za velmi intimní místo, hlavně tu zadní část, která normálně při úsměvu není vidět, u stoliček - v tom smyslu, že když se mi v ní hrabe zubař, mám při tom velmi podobné pocity, jako když mi lékař provádí endoskopii nebo prohmatává varlata.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NELLAS: Tady vypadá hrozně hladovej
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    NELLAS: psí oči = Paul
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    MAR_TINA: Brouci, Beatles, Make Love Not War... Yesterday, Abbey Road, We are all in the Yellow Submarine...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    NELLAS: přiznám se, že je mi to ganz egal
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FINSON: nojo, ten klarinetista, na toho sem uplne zapomnel..
    FINSON
    FINSON --- ---
    A co teprve ten pátý, jak ho hned na začátku vykopli! Ten... Syd Barrett!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam