• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MICHELLEDANIELS: jsou až moc "Protože můžu!", viď?
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    KAIAFOX: vždyť my jsme si to slíbily...já se chci hezky obléknout! Pojďme na kávu.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    ARGANNAH: Haha, já bych šla na rande i s holkou. Prostě si jen tak pokecat :D. Moje veškerý kamarádky jsou zahlcený dětma, teď jsou pořád všichni nemocný a jediný moje společenský vyžití je buď zpocená v legínách v jedný tělocvičně, nebo v druhý :D.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: desivejsi chlapy neznam
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: mnohem víc, než jednoduchý osoby
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ARGANNAH: já jsem taky šťastně vdaná :)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    ARGANNAH: no vždyť taky u čtyřicítky se láme ta potřeba někoho uhnat jen proto, aby to za pár let dopadlo přesně takhle :)
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    ARGANNAH: vzrušují tě klauni?
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Jé. Já chci na rande s namalovaným chlapem. Akorát jsem jako z udělání šťastně vdaná, taková smůla. :D

    (Ale je to v podstatě přiznání, jako jo. Chci na rande. Pěkně se oblíct a namalovat, zajít s krásně upraveným a naoblíkaným chlapem třeba někam do galerie nebo do divadla, pak si dát večeři v dobrý restauraci, vést sofistikovanou konverzaci a nechat se obdivovat. Ach jo. Po čtvrtstoletí je i opravdu šťasné manželství příliš zahlcené věcmi jako "prostě si vemu ty vytahaný tepláky z konce dvacátýho století, já vím, že je nemáš ráda, ale jsou nejpohodlnější." A přijímačkami potomstva v devítce a odčervováním koček a bordelem v kuchyni a tím, kdo zas celou noc prochrápal... A tak.)
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    MAR_TINA: já taky!
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Baví mě chodit na rande a potkávat nové lidi. Bavit se o blbostech a hledat hranice. Takové sociologické průzkumy :)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Šla bych na rande :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    GREAT_R: namalovat bych se ale mohl... to by byl zábavný experiment a alespoň by to rovnou odfiltrovalo nudné (nebo jakkoliv bigotní) ženy
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    GREAT_R:
    No :")
    I tam může při osobním setkání čekat neuvěřitelný bizár, ač to tak při psaní nepusobilo.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    FIONOR: Investuj do online datingu... pana jednoslovný odpovědi můžeš odignorovat už tam a nemusíš se kvůli tomu obtěžovat s malováním, oblíkáním a chozením ven.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    FIONOR: to je dost tragický :(
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Absolutně mě nebaví chodit na rande s novými lidmi... vždycky doufám, že to bude alespoň zábavný rozhovor (víc od toho už ani nechci), ale místo toho se musím snažit udržet konverzaci v chodu (protože na otevřené otázky dostávám jednoslovné odpovědi), nudí mě fádní historky bez fantazie a celkově mám pocit, že jen marním čas.
    Randění ve 40 je stejně zábavné jako korporátní videokonference. Vůbec.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    ALZBETAJEM: Dojel jsem do pátýho dílu a ani už nepokračuju. Nemůže bejt každej den posvícení.
    ALZBETAJEM
    ALZBETAJEM --- ---
    LIQUID_SOUND: minulej díl úplně o ničem
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Ach jooooo... Druhá řada Dobré ráno, Brno je v porovnání s tou první slabej odvárek. :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam