• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Přišla jsem se sem přiznat, že po sériovém sledování Sherlocka Holmese intenzivně myslím na to, jak moc bych si chtěla zašukat s Jeremy Brettem (nebo přesněji, se Sherlockem Holmesem ztvárněným Jeremy Brettem). Ale teď jsem přečetla celou diskusi kolem Tlapkové patroly a přiznám se místo toho, jak moc jsem kdysi z nejhlubší hloubi své černé duše viscerálně nesnášela Mickeyho klubík. To je taková krása, že jsou slečny v pubertě a koukají na Tiktoku na trapná, špatně natočená videa s mluvícími kočkami. Ten posun v kvalitě oproti Mickeyho klubíku je gigantický.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Asi 20 let jsem si myslel, že Kirsten Dunst (Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Spiderman) a Nina Persson (zpěvačka The Cardigans) je jedna a tatáž osoba.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SARUMANKA: Mají spolu i crossover 🤩
    Synka naštěstí bavili jenom týden.
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    FRK_R23: mně trochu pomohlo, když sem se dozvěděla, že Poupěnka chodí se zpěvákem z Hentai Corporation.
    Slovenská verze Smejko a Tanculienka ti doufám neunikla, pokud ano, není zač:D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    FRK_R23: neznám, mám být ráda, jo?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Copak Tlapková patrola. Děti někde nainfikovali Kájou a Štístkem a Poupěnkou.... Chasi, kde jsi?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Zajímalo by mě, jestli do mě byl někdy někdo zamilovanej/ zakoukanej a já to nevim. Spolužák ze základky, kámoš z hospody, kolega v práci… vzpomene si na mě někdy někdo?
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Vždycky jsem věřil tomu, že dětství končí narozením vašeho prvního dítěte. A myslel jsem si, že to je jediná okolnost, která tenhle zlom přinese (podotýkám, že děti zatim nemám). Dneska jsem zjistil, že není jediná. Další věc, která láme dětství je, když v kanclu u funebráka vybíráš rakev pro svýho tátu.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    ADELHAIDA: tolik pokřivených obrazu ve světě. A pak se všichni diví proč ten svět vypadá tak, jak vypadá :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Jen doufám, že tam mají i vlkodlaka nebo tak něco. Pokud jo, tak si to snad po té reklamě tady i pustím.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    DEVIL: to je ještě pomalu jak vysokoškolská přednáška proti kanálu Béba na YouTube,........rozhodně nedoporučuji ani jedno spuštění.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    SALVATOR: tak si pust tohle od stopaze 3:24 a pozorne poslouchej dalsich 10s! to je teda sila https://youtu.be/seOup_EG6yE?t=207
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    FRK_R23: Já si teda myslím, že schopnost přiznat chybu je děsně hardcore a kdo to umí, je fakt hustej. Ono totiž jak ji většina lidí neumí přiznat, tak není schopna ani normálně přijmout, když ji přizná někdo jinej. Je to pro ně projev absolutní porážky a zoufalství, a podle toho se k dotyčnýmu i chovaj.
    VICTO_REA
    VICTO_REA --- ---
    KAIAFOX: Ja zas takhle můžu videa s Rc modely offroadu. baví mě jak ty auta, že vypadají jako reálna včetně malých figurek řidičů:)) hezký svět na dálkové ovládání.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALVATOR: ja si nosim Rubble s PEZ bonbonkama:)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jako na rovinu, vobčas už mám po práci a všem tak vymleto, že Tlapková patrola v tu chvíli akorát vyhovuje mejm intelektuálním potřebám.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: nemas se za co omlouvat, mas prece take pravdu, vzdycky jsi ji mel!:))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Jistě, promiň. MÁŠ PRAVDU! :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    FRK_R23: jakou chybu? To je ta nejvyssi hodnota svobody!
    Kazdej ma prece narok na svoji pravdu o cemkoliv, v zavislosti na tom, jak malo ma informaci a nikdo ho nesmi nutit si jich sehnat vic!
    Pravda je neuchopitelna, protoze je ji nekonecne mnoho!:))
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Fascinují mě některá zdejší ID. To jejich bohorovné přesvědčení, že všemu rozumí a vždy mají pravdu. Ve skutečnosti jsou jen trapný a ukájej se sami sebou. Přiznat chybu není slabost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam