• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Já radši Benedicta...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    F1GURK4: moje jediné štěstí je, že manžel teď odjel na služebku, tak mám pár dní, abych to dostala z hlavy, protože... v kombu s "šukat se Sherlockem" a "chybí vám tajná myškavěc" se mi v hlavě urodilo fakt příšerný kombo! :-)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    XBAHNO: tve utrpení me mrzi, ale opravdu nevim proc ostatní zvirata mluví a Pluto je jen pes :D Jsi nikdy nesledoval Disneyho pohadky, ze to tak překvapilo?
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    MICHELLEDANIELS: Přiznám se, že Mickeho klubík mě před pár lety strašně deptal. Proč je ten seriál tak nelogický? Proč je třeba jeden pes antropomorfní a druhej ne? Hrozný to bylo, ještě že je to už za náma.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    F1GURK4: jsme se takhle kdysi potkali s kamaradem u piva, totalne nakazeny Mickeyho klubikem. Pořád nam scházela myška věc, až jsme byli premyškovaný :D
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    Tady někomu chybí tajná myškavěc.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ARGANNAH: neznam patrolu, stistka ani jine tady jmenovane, ale Mickeyho klubik a znelku z Hello Kitty z hlavy nikdy nedostanu. Jaka to byla slava, že ji chytil Bolek a Lolek, hlavně po ránu :)
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    ARGANNAH: DCI Banks je Brettovi nápadně podobnej.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Přišla jsem se sem přiznat, že po sériovém sledování Sherlocka Holmese intenzivně myslím na to, jak moc bych si chtěla zašukat s Jeremy Brettem (nebo přesněji, se Sherlockem Holmesem ztvárněným Jeremy Brettem). Ale teď jsem přečetla celou diskusi kolem Tlapkové patroly a přiznám se místo toho, jak moc jsem kdysi z nejhlubší hloubi své černé duše viscerálně nesnášela Mickeyho klubík. To je taková krása, že jsou slečny v pubertě a koukají na Tiktoku na trapná, špatně natočená videa s mluvícími kočkami. Ten posun v kvalitě oproti Mickeyho klubíku je gigantický.
    GUMBA
    GUMBA --- ---
    Asi 20 let jsem si myslel, že Kirsten Dunst (Eternal Sunshine of the Spotless Mind, Spiderman) a Nina Persson (zpěvačka The Cardigans) je jedna a tatáž osoba.
    FINSON
    FINSON --- ---
    SARUMANKA: Mají spolu i crossover 🤩
    Synka naštěstí bavili jenom týden.
    SARUMANKA
    SARUMANKA --- ---
    FRK_R23: mně trochu pomohlo, když sem se dozvěděla, že Poupěnka chodí se zpěvákem z Hentai Corporation.
    Slovenská verze Smejko a Tanculienka ti doufám neunikla, pokud ano, není zač:D
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    FRK_R23: neznám, mám být ráda, jo?
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Copak Tlapková patrola. Děti někde nainfikovali Kájou a Štístkem a Poupěnkou.... Chasi, kde jsi?
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Zajímalo by mě, jestli do mě byl někdy někdo zamilovanej/ zakoukanej a já to nevim. Spolužák ze základky, kámoš z hospody, kolega v práci… vzpomene si na mě někdy někdo?
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Vždycky jsem věřil tomu, že dětství končí narozením vašeho prvního dítěte. A myslel jsem si, že to je jediná okolnost, která tenhle zlom přinese (podotýkám, že děti zatim nemám). Dneska jsem zjistil, že není jediná. Další věc, která láme dětství je, když v kanclu u funebráka vybíráš rakev pro svýho tátu.
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    ADELHAIDA: tolik pokřivených obrazu ve světě. A pak se všichni diví proč ten svět vypadá tak, jak vypadá :)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Jen doufám, že tam mají i vlkodlaka nebo tak něco. Pokud jo, tak si to snad po té reklamě tady i pustím.
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    DEVIL: to je ještě pomalu jak vysokoškolská přednáška proti kanálu Béba na YouTube,........rozhodně nedoporučuji ani jedno spuštění.
    DEVIL
    DEVIL --- ---
    SALVATOR: tak si pust tohle od stopaze 3:24 a pozorne poslouchej dalsich 10s! to je teda sila https://youtu.be/seOup_EG6yE?t=207
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam