• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LOGO
    LOGO --- ---
    SALAMAN: a podle jinej h scénářů by mělo Rusko zase v tom samým časovým horizontu zbankrotovat.
    Člověk si vybere to co chce.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    _KRYSTOF_: Já taky. Jen si řikám, jestli to jako příslušník druhé generace, která nezažila válku, nevidim moc naivně.
    _KRYSTOF_
    _KRYSTOF_ --- ---
    ERVIN: mam to tak, ze az me vlada povola do zbrane, vynalozim veskere sve schopnosti nepritele dostat do kolen
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    SALAMAN: na druhou stranu desit sam sebe hypotezama vznikajicima na zaklade medialnich steku je docela kontraproduktivni. Z toho by Vlada mel tak akorat radost. Ne ze bych teda v poslednich letech nepomejslel na zbrojak. :)
    _KRYSTOF_
    _KRYSTOF_ --- ---
    SALAMAN: to je dobre se obavat, jen bych rekl, ze zijeme v hrozny iluzi ze jsme tim uz zasazeny nebyli
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SALAMAN: Začínám se taky bát. Spíš se ale připravuju na to, že půjdu bojovat a pokud to přežiju a vyhrajem, s chutí ti půjdu osobně vyřídit s každou kolaborantskou filckou z pátý kolony.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Už jsem to tu psal. Hrozně se bojím války. Podle nejčernějších odhadů Rusko napadne Pobaltí už za 3 - 5 let. Pokud NATO nezareaguje, tak jsme v hajzlu. Netuším, kam bychom se museli odstěhovat. Žijeme v hrozivý iluzi, že se nám nemůže nic stát...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SATOO: Jo, to jsem napsal nejasně. Nakupovat hadry pro mojí přítelkyni s mojí přítelkyní mě baví snad úplně nejvíc. Myslim, že s nasloucháním, když jí něco trápí nebo sere v práci je tohle taková základbí maličkost, kterou jí rád dopřeju.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Přiznám se, že strašně rád nakupuju oblečení. Zvlášť od doby, kdy jsem hodně zhubnul do konfekčních velikostí. Nakupuju rád oblečení pro sebe, nakupuju rád oblečení s přítelkyní, která to pro zachování rovnováhy vesmíru pro změnu nesnáší. Bavim se tim, jak ostatní chlapi čekaj na svoje ženský a útrpně na mě koukaj a hledaj parťáckej souhlasnej pohled... a já se na ně usmívám.
    XARGH
    XARGH --- ---
    * zdravej
    XARGH
    XARGH --- ---
    SAAYURI: a ten "nekdo" z "kdyz nekdo nechce pit sam, tak si necham nalit sklenici, kterou nikdy nevypiju jen proto, aby se necitil blbe..." je libovolnej "nekdo"? ;)
    hele, ja te chtel spis upozornit ze to neni zdradej asertivni pristup. slo mi o tebe nikoliv o toho se slinou :)
    nic, nechme to takto...
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    XARGH: Neni potreba apelovat na moje svedomi. Ja nepiju proto, protoze nechci. U ostatnich jsem za ty roky zjistila, ze nema cenu jet tuhle agitku na jejich stranu, stejne jako nefunguje jejich agitka smerem ke mne, abych si dala.
    XARGH
    XARGH --- ---
    SAAYURI: jinou miru intervence zvolim u random pobudy a jinou u nekoho na kom mi zalezi. nastesti nemusim resit ;)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    XARGH: Chapu, nicmene kazdyho vec a kazdej si k tomu musi dojit sam.
    XARGH
    XARGH --- ---
    SAAYURI: tohle nedelej. alkohol je neurotoxicky svinstvo a pokud jeho konzumaci normalizujes vlastni nechtenou konzumaci pred clovekem, ktery si ho nedokaze odeprit, pomahas mu ke dnu.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Priznam se, ze piti alkoholu me tak trochu desi a kdyz nekdo nechce pit sam, tak si necham nalit sklenici, kterou nikdy nevypiju jen proto, aby se necitil blbe...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nemusím bublinky a když vino, tak se více přikláním k červenému, takže populární vlna pití prosecca jde úplně mimo mě.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SATOO: jako asi tam nakej malej prunik bude, ale imho to uplne stejny nemame..

    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    Bavi me rikat slovo píča, treba ho v ramci specificke konverzace septat naky holce:-)
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Přiznám se, že když jsem lovila kešky kolem Ondřejova, předělávala jsem místní lesní cedule na "Gastronomický" a "Astrologický" ústav a přišlo mi to vtipný. A vždycky to bylo další tejden opravený zpátky!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam