• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NICOLLETTE
    NICOLLETTE --- ---
    TANKIE_: my máme jinak doma funkční promítačku na diáky... Zrovna o víkendu jsme si promítali nějaké z mužova dětství...
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    (a doufam, ze se ted nekdo neozve, ze dotycnou zna a chce tu fotku zpatky :))
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    TANKIE_: mam v praci za monitorem pripichnutou tuhle fotku, kterou jsem taky nasel na ulici. Kolegove si mozna mysli, ze to je moje mama zamlada, ale nemam potuchy kdo to je. Proste se mi libi.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    TANKIE_: Já jsem se takhle k díákům dostal když jsem kupoval obaly, prodávajícímu se to nechtělo vyndavat. Byli moc pěkný, dal jsme je na FB a za pár dní mi psali z jednoho muzea jestli bych jim je nedaroval :)

    Lidi zahazujou poklady :/
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TANKIE_: hledej dál. Tu kuchařku na dezerty mám finsko-švédskou.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    MAR_TINA: ono je to možná Švédsko. Ale finské občerstvení potřebujeme 8)

    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SPIKE411: pořád, a to se přiznávám, mě fascinuje možnost, že jako osoba s rodným číslem, datem narození, bydlištěm a ičem a dičem budu mít problém, když mi někde do papírů někdo zapíše Martína nebo Martïna. A že ten problém nebude mít on, ale já.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    MAR_TINA: IČ(O) je spíš záležitost Živnostenského úřadu. Finanční správa používá DIČ (nebo RČ).
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    TANKIE_: mohu upéci finské občerstvení
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ACIDQA: oni nepoužívají rodná čísla a ičo? Jak to dělají u Nováků? Tolik otázek.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Jsem pro promítání finskýho dobrodružství. Přiznám se ještě, že jsem mívala sbírku fotek povalujících se fotek na ulici.

    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TANKIE_: kdysi jsem takhle našla truhlicku u mamy ve stodole s negativy fotek cca z prvni republiky s neznamymi lidmi. Ženy mely ty balonove saty, slunecniky, stara auta a součástí byly i odvodove listky do valky. Cizí fotky a podobné nálezy jsou zajimavejsi, jak ty vlastní.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SATOO: znam martina osobne :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SATOO: jmenuje se to diapozitivy z popelnice je to skupina profi fotografa martina wagnera
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Udelame promitani ;) mam 4 civky 8mm filmu ale nemam motivaci opravit promítačku. Tohle by slo...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    TANKIE_: nekde bych mel mit starou promitacku i s platnem a vzdycly mi chybel podobnej nalez :-)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Jsem starej bufeťák. Ne, že bych vybírala popelnice, ale vedle nich lidi nechávaj neuvěřitelný věci a já si je prostě beru. Sorry not sorry. Včera to byla krabice s diapozitivy. Cca 70. léta, tipuju Finsko. A většina těch fotek je opravdu super.

    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    BERUSKA_CA: tak bud ostrazita, ja zjistila predminuly rok na financaku, ze to muze byt docela komplikace, kdyz si baba na jinym uradu neumi prepnout klavesnici a svihne tam tecky namisto carek. :)
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    O víkendu jsem viděl televizi a v ní tenhle varovnej spot. A přiznám se, že na mě působí spíš jako reklama na prášky, ideálně nějakej oblbovák zapít vodkou.

    TV spot 30" „Léky na předpis“ – kampaň „Zkratky“
    https://www.youtube.com/watch?v=AgARhSTwzQ8
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    strasne touzim jit tenhle vikend na blesak. teda na nejakej jinej nez ten na elektre...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam