• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Dneska mám silné obavy, že na meetingu něco vyvedu. Vyskočím na stůl a zakokrhám, zapálím si nebo sednu kolegovi na klín. Zároveň si musím kontrolovat maily víc než obvykle, protože se bojím, že jsem do nich napsala ta sprostá slova, co mi běží hlavou. Ať už je večer.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Jen bacha, ať se ti nepřemnoží. Dej je zavčas vykastrovat.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Kurva je půl pátý a já se zrovna tak dobře rozjel.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TRISSIE: dej vedet az se vylihnou. My co si je pravidelne hazeme ke klíčum (nechtene), tak nove prirustky přivítáme vzdy.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KURE: myslíš, že někde potichu, třeba v košíku s rukavicema, nakladly vajíčka a můžu čekat další snůšku? :-)
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: tak na rozmnožování většinou stačí dva... ;)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    PIKKMA: já mám momentálně doma patery sluneční brýle, z toho čtvery prakticky identické.
    Jen mě trochu znervózňuje, že z těch čtyř identických párů jsem si já koupila jen dva, a naprosto netuším, kde se vzaly ty zbylé dva! :-)
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    PIKKMA: a proto jich mám doma asi tak 50ks... Samo v autě mám asi dvoje, na chatě tam tak čtvery taky budou a z těch rozbitých si vždy jednou za čas poskládám nějaký funkční... Ale já to tu uz psala, že si věci kupují po více kusech... Takže mám pak kde brát náhradní díly.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SARAJ: Naši draci by nesouhlasili a do týdne by bylo po nich :(.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    SARAJ: kéž by, takhle bohužel nefunguju 😁
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    PIKKMA: jak investujes, tak si to hlidas:D
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    SARAJ: to nehodlám riskovat 😅
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    Moje spotreba slunecnich bryli klesla v moment, kdy jsem si poridila jeden model za pomalu 7k. Ten drzi jiz 5let.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KOPRETKA: já nonstop ztrácím případně rozbíjím sluneční brýle... Tato věc asi není pro mě
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    SITH: Já jo. V listopadu 2018
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    A už jsem říkala že jsem mimo jiné úchyl na sluneční brýle...? Ne?
    Tak já se teda bez mučení přiznávám!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ERRTU: Samozřejmě, tak jsme se dohodli. Bylo to buď víc peněz nebo méně času za stejný kačky;)
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    Když mám špatnej den, vyhledávám si články o tom, že jelito je superpotravina.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    FIDA: Postřižiny útočí hned na dva pudy najednou. Jednak tam žere s takovou chutí, že si musím hned jít udělat nějakou dobrotu a jednak v době ranně pubertálního sledování tohoto filmu si člověk nasbíral i nějaké ty erotické fantazie ať už z koupání nebo z prohlídky od pana doktora.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    přiznávám se, že dospělé (navíc v manažerských funkcích), kteří používají výmluvy na úrovni žáků prvního stupně (já jsem nemohl napsat úkol, protože jsem neměl ořezané pastelky!), mám chuť poslat spát bez dezertu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam