• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    KOPRETKA: já nonstop ztrácím případně rozbíjím sluneční brýle... Tato věc asi není pro mě
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    A už jsem říkala že jsem mimo jiné úchyl na sluneční brýle...? Ne?
    Tak já se teda bez mučení přiznávám!
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ERRTU: Samozřejmě, tak jsme se dohodli. Bylo to buď víc peněz nebo méně času za stejný kačky;)
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    Když mám špatnej den, vyhledávám si články o tom, že jelito je superpotravina.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    FIDA: Postřižiny útočí hned na dva pudy najednou. Jednak tam žere s takovou chutí, že si musím hned jít udělat nějakou dobrotu a jednak v době ranně pubertálního sledování tohoto filmu si člověk nasbíral i nějaké ty erotické fantazie ať už z koupání nebo z prohlídky od pana doktora.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    přiznávám se, že dospělé (navíc v manažerských funkcích), kteří používají výmluvy na úrovni žáků prvního stupně (já jsem nemohl napsat úkol, protože jsem neměl ořezané pastelky!), mám chuť poslat spát bez dezertu.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    MAR_TINA: ona je ale otázka jestli o tom ví také FRKuv zaměstnavatel :D
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    FRK_R23: tam jednou chci být.
    Zatím nestíhám.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Už skoro rok pátky nedělám a mám 4denní pracovní týden.
    SITH
    SITH --- ---
    nepamatuji si už kdy jsem byl naposledy fyzicky v pátek v práci
    OBLESTIL_VRANU
    OBLESTIL_VRANU --- ---
    Zaspal jsem.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    I po těch letech žeru Znouzectnost.
    FIDA
    FIDA --- ---
    Miluju Vašáryovou v Postřižinách…
    F1GURK4
    F1GURK4 --- ---
    PALEONTOLOG: To Infinity And Beyond.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    SPIKE411: ten Mac byl tenkrat strasne nadcasovej :) Myslim, ze mi jel ještě min 10 let, protože ho pujcovala dceři na pohadky.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AZTEC_MIA: jaky vsichni, nedal jsem ti dislajk ani te neprudil.. naopak bez si za idealem! sky is the limit, vis jak
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SPIKE411: To ti přeju. Já si veškerou svoji techniku vždycky cvakal sám a je to prostě fakt díra do rozpočtu. Těžko se mi pak vysvětluje našemu kapelníkovi, co pracuje ve velkym softwarovym korporátu, že provozuju plečky. On prostě fasuje iPhony, iPady a Macbooky v plný palbě kolem kila a furt mi to dává hrozně sežrat...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    AZTEC_MIA: rozejdi se s nim kvuli koureni, to je legitimni. zanechte rekonstrukce a rodinny pospolitosti a poradne mu to osol. cosi to jako dovoluje!
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Poslední (a vlastně asi i první) telefon za vlastní peníze jsem si koupil v roce 2007, Sony Ericsson Z610i. Počínaje nějakým rokem 2012 používám pouze firemní telefony, první byl HTC Evo 3D. (SE jsem finálně zlikvidoval někdy minulý rok, ale do té doby byl jako funkční záloha, jakkoli značně odrbaná. Firemních telefonů jsem vystřídal docela dost, nějaké jsem rozmlátil, jeden ztratil, ale záměrně beru spíš lacinější modely a aspoň ty dva roky mi vydrží.)

    První počítač za vlastní peníze jsem si koupil taky v roce 2007, bílý MacBook (early 2007), poslední pak v roce 2011, Lenovo T420. Od té doby mám myslím teprve druhý firemní počítač. (Lenovo slouží dodnes, MacBook v zásadě taky fungoval, ale minulý rok jsem ho místnímu ID daroval na ND.)

    První a poslední monitor za vlastní byl HP ZR24W v roce 2010, ten jsem minulý rok vyměnil za vyřazený takřka nový 27" Dell z práce. (HP fungoval, daroval jsem ho přes místní ID do nějaké školky za rohem.)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    furt si pletu baklavu a balaklavu. jednou se neštastně přeřeknu a skončim tak že se budu ládovat kuklou na hlavu a po ksichtě si budu rozmazávat pečivo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam