• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OBLESTIL_VRANU: díky. Zakládám si odkaz. Ještě je brzo, ale určitě budou potřebovat pomoc rodiče, kterou jsou samozřejmě v prdeli nejvíc....jsou konzervativní, takže psycholog je pro ně ještě sprosté slovo... Ale kniha k tomu mají blízko.

    Díky všem za reakce.
    OBLESTIL_VRANU
    OBLESTIL_VRANU --- ---
    Upřímnou soustrast. Chápu, že člověk v takové situaci asi nemá moc náladu na čtení, ale tuhle publikaci lidi docela chválí, tak třeba časem může přijít vhod. https://www.cmhcd.cz/centrum/aktuality/publikace-muj-blizky-si-vzal-zivot-pruvodce-pro-p/
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    GRANTORINO: to je mi moc líto... držte se a ať jste v té ztrátě jeden druhému oporou.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: priznavam se, uz takhle chodim treti den. a zrovna to jdu sundat
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: to jsou věci, který člověka ani nenapadnou, že by se mohly stát, no, není na to recept, jak to zpracovat
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAR_TINA:
    ACKO: hele děkuju, nevím co říct. Je to fakt zlej sen.
    ACKO
    ACKO --- ---
    GRANTORINO: tyto, držte se, ať to zvládnete přeju
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: Tak to už je teda poměrně dost...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: je mi to strašně moc líto a myslím na celou jeho rodinu.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    MAR_TINA: znamená to, že se oběsil a nechal i dopis. Píšu to, aby teda nedošlo k nedorozumění.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    PALEONTOLOG: mam v ignoru dva kluby, protože jsem do nich nechtěně lezla - reakce na cervena upozornění.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    SALVATOR: u jednoho doplněk, u druhýho nedbalost. 1,5cm je dost
    SALVATOR: škoda že nejde aplikovat ignore jen na vybraný kluby, aby se člověk neobral o celej obsah jinak rozumnejch lidí, ale co už
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GRANTORINO: přiznám se, že z tohodle postu mám děsivé pocity a nejsem si jistá, co znamená. a nechci, aby to znamenal.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    PALEONTOLOG: Mám to stejně. Ani nemůžu mít stejně dlouhý kotlety, když mám křivou držku.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    SALVATOR: Kdyz je toho moc, je tady ignore :-) ja taky shitpostuju, tak to chapu :-)
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    mmm kadždou kotletu jinak dlouhou, ale on to nikdo nepozná, každej kouká ze strany
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NIAN85: Já mám naopak občas sto chutí dávat některejm ID za takový posty ty mínusy dávat, protože mi přijde, že nic jinýho nedělaj, jedna místní slečna je v tom obzvlášť expert. Ale to už bych si připadal jako moc necitelný zvíře.
    HNL
    HNL --- ---
    Nějak moc mi poslední dobou chutná tuzemský rum.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    posledni dobou se doslova vyzivam v ignorovani lidi kteri se snazi nenapadne navazat kontakt tak aby to nebyli oni kteri me primo oslovili ale abych to byl ja kdo se zacal zajimat.
    vsechny ty pokaslavace, prozpevovace, popiskavace, vzdychalky, sebemluvky, ocni kontaktery, soupace s taskama a dulezite pozery :) miluju to :)
    TAMARIX
    TAMARIX --- ---
    BRETA: Upřímnou soustrast! Až přejde smutek, mohu nabídnout malé strašilky ďábelské, připadně klasické pakobylky. Oboje i v množství větším než malém. ;-) Praha. Konec reklamního okénka.
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Obcas na prispevek o tom, jak je cloveku blbe, chci dat palecek, jakoze podpora. Pak si uvedomim, ze vlastne lajkuju, ze je cloveku blbe a lepsi bude minusko. Kdyz dam minusko, znamena to, ze souhlasim s tim, ze je mu blbe. Tak vetsinou nedam nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam