• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    MAR_TINA: tam máš dvě na víc, s tím se nevytřeš, Mlho, dyk to tu řešíme od rána!
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    OMNIHASH: sám sis o to řekl

    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Vy nemáte tři mušličky?
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    To je fakt diskuze vo hovně todle...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    KAIAFOX: No já nevím, IMHO pokud člověk nemá hemeroidy, nebo stolici méně pevné konzistence, tak bidet fakt není nezbytnej, jakkoliv příjemný se ošplouchnout.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    třeba má vývod, ale jako zavazovat tim pak ten pytel musí bejt taky hard
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    Na chvilku jsem teď uvěřil, že už je pátek
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    MICHELLEDANIELS: Zepředu dozadu (ono to anatomicky ani jinak moc nejde)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Chuchvalec papíru, aby bylo jasno 8)
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    No tak si neutíraj prdele, vy naděláte.

    (Používaj intenzivní chuchvalec omotaný kolem těch nehtů, nemáte zač)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Přiznám se, že mě děsí, kolik lidí považuje toaletní papír za dostatečnou očistu.. a že není běžné mít doma toal. sprchu, nebo bidet.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ARGANNAH: To je krásnej příběh, naposledy jsem podobnej četl v příručce SAS na dětskym táboře v kapitole "polní porod", nicméně pokud to dobře chápu otázka byla jak si utíraj prdel právě s těmahle 3D kokotinama, "utírám si prdel X/Y - ale nemám na nich 3D" kokotiny je tak trochu, jak by řekl náš bývalý prezident "neodpověď" ;)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ARGANNAH: trochu me desi, kam smeruji prsty... Jaktože zezadu dopředu... pres pipinu? Ja tu dneska snad raději u takovych temat nechci byt.
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    SALAMAN: kdyby sis na místo toho slezlého nalepil umělej, nemusel sis vytírat levou!
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    ARGANNAH: Já měl právě slezlej nehet na palci a musel jsem se utírat levou. Nevěřil bych, jak je to náročné, skoro až nemožné. Bylo to jako kdybych se poprvé učil jíst příborem. Po obrně.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    LORD_DE_SEIS: Nebo jak si ji prstěj?
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    How I Wipe My Ass w LONG NAILS💅🏽💅🏽🤣 #longnails #theywantthed #howiwipemyass #creativenails - YouTube
    https://m.youtube.com/shorts/PzT0zUjpVTE
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    ARGANNAH: vyzkoušim, děkuju
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    LORD_DE_SEIS: Ale ježiš, na to se ptá každej a všichni se u toho furt chlámou, tak co kdyby projednou přišla opravdu vážně míněná odpověď. Mívala jsem dlouhý umělý nehty (ne, žádný 3D kokotiny na nich), znám to, a ta technika je následující. Toaleťák se přeloží do měkkého čtverečku velikosti, která dámě vyhovuje, položí se na bříška prstů dominantní ruky, palec jemně přidržuje. Následně provedeme osobní hygienu tak, že prsty jdou vodorovně podél kůže, nehty směřují směrem k zádům, špičky prstů, natož nehty, jsou celou dobu v bezpečné vzdálenosti od čehokoli. Techniku můžete pánové sami zdarma vyzkoušet při příští návštěvě toalety, třeba se bude hodit, až si jebnete kladivem do prstu nebo se popálíte a bude mít špičky prstů citlivé na dotek.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam