• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KURE
    KURE --- ---
    LORD_DE_SEIS: bidet.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    LORD_DE_SEIS: jsou věci, které radši nechci vědět :-)
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    TRISSIE: přiznám se, že první co mě vždycky napadne je - jak si s tim utíraj prdel?
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    THAIGRR: pche, ptáčci! pravá drsňačka má na nehtech kaktusy!

    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    OMNIHASH: Obrazky a barvicky jsou jeste dobry, obcas vidam nehty doplneny o nalepovaci 3D objekty jako kyticky, ptacky, motylky a jiny zbesilosti, ktery se zakonite musej zasekavat o kazdej kus obleceni a vsechno okolo
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    DR_NIKITA: jedna z těch vzácných schizofrenií kdy bych dal plus za to přiznáni... ale pak si to představím a ruka a myši mi cukne automaticky doprava.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    FIDA: To je narozdíl od tý hrůznosti, co dělá DR_NIKITA s hranolkama, úplně ok.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    RANDOM_NIGHT: Well, v zásadě jo. Za to, co tě stojí jedna návštěva salónu v Praze, si dokážeš skládat a barvit pár týdnů až měsíců.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    a proto už vím, že je kolikrát zrada v tom, že mě někdo sveze autem. vypadá to jako výhra, ale pak zjistím, že řidič neumí jen bez rádia. ("promiň, já to prostě neumím, mi to vadí jet bez hudby"). představte si třeba Radio Impuls + reklamy. pro mě neakceptovatelná tortura. mně ten audiosmog strašlivě otravuje život
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Zatímco figurky a modýlky a štětečky a barvičky a laky jsou zadarmo. :D
    Ať si každý maluje, co chce.
    A přiznávám, že mám zlaté oční stíny, abych se ovcím líbila.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Pomalovaný (nedejbože gelový) nehty mě přijdou strašlivý WTF a jediný větší je, že jejich majitelky skupinově pohrdaj klukama, co si doma barvěj vojáky nebo letadýlka. Přitom by mohly ušetřit takovejch peněz!
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    PESTRYPAPOUSEK: Co pisnicky, ale tyvole ty reklamy! Ja jsem vzdycky jak v jirikove videni, co to v te teline/radiu jede. Na me to teda nejvic utoci v uberu, kde se asi da ledacos rict, ale nemam to srdce, kdyz se ti ridici takhle uci cesky.
    PESTRYPAPOUSEK
    PESTRYPAPOUSEK --- ---
    stále hůř snáším puštěný rádia a televize na veřejných místech. Což o to, s obědem nebo kafem si prostě vyberu lokaci bez zmíněných atributů, ale v případě zdravotnických zařízení volbu nemám. To si někdo fakt myslí, že lidem dělá laskavost, když je nezbytné, aby nebe bylo blankytné? Manžel absolvoval oční operaci se svou mamkou a když jsem se starostlivě ptala, jak to mamka zvládla, dozvěděla jsem se, že úplně v pohodě, ale on čtyři a půl hodiny lezl z kůže kvůli rádiu. Marné bylo žádat aspoň o ztlumení, to nám to tu hraje po celé klinice (a ano, i v ordinacích). Sluchátka jednak nejsou řešení, když tam byl kurva přece jako doprovod mámy, jednak mi přijde v principu blbě, že je nutné se bránit. Něčemu, co vnímám jako manipulaci a agresi. Na kamarádku trýzněnému při drsných chemoškách na nemocničním pokoji imrvére televizí taky nelze zapomenout. Až se začne psát o magorovi, kterej polepuje zdravotnická zařízení samolepkama TICHO LÉČÍ!!!, tak budete vědět, odkud vítr vane. Protože kurva každá trampota má svou mez. (a to bude teprve začátek mé spanilé jízdy, grrr)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Byla jsem na kosmetice u pani, ktera sirila takovy politicky a kulturni moudra, ze tu proceduru kvalifikuju jako ocistec. A pak jsem byla jide, kde to vypadalo jak popsala Madietta.
    Tak ted nevim.
    Jestli ma kazdy svou verzi nebe, muzu tam tahat certy za ocas?
    SARAJ
    SARAJ --- ---
    MADIETTA: miluju vuni Hausky, ty jejich teply deky a pomalou masaz obliceje!
    FIDA
    FIDA --- ---
    Odmalička jsem chtěla být kluk.
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    SALVATOR: Ja vim.. Je to kontroverzni priznani, ale uz to muselo ven..
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    K_A_R_K_U_L_K_A: kolega ma svíčku, ktera smrdí jako nehtarsky salon :D To je desnej puch a vzdy se mu směju, jestli si zase dela svojí kosmetickou chvíli. Už to zapaluje pouze když tu nejsem.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DR_NIKITA
    DR_NIKITA --- ---
    Hranolky z mcdonalds mam nejradsi tak pul hodky po nakupu zavreny v pytlicku. Se sladkokyselou!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam