• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: počkej, ty nejsi šťastnej!?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Strašně lituju toho, že jsem se oženil.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Priznam se, ze nakupy z detma me vystavi tak, ze uz se jim systematicky vyhybam a desi me.
    Dokonce tak moc, ze na ne chodim v case, kterej mam sama pro sebe a kdy bych radsi delala tisic jinejch veci.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    KOVOVAMINCE: Přiznávám, že chodím ze stejného důvodu volit s dětma :-)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Zásadně chodim volit s rodičema. Nechám je nahlásit ulici a všechno vyjednat. Přijdu si vždycky jak malej fakan, ale jinak to nechci!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    Vzdycky se na tridnim srazu zamiluju do svyho best kamose… trva to pokazdy tak den dva a pak to na rok zase prejde, ale deje se mi to poslednich tak 10 let fakt dost pravidelne. :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KURE: njn, vis co znamená myslet.... A k tomu, ještě neumet číst :))
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Asi nás bude víc.
    Jen si říkám, že ze skleničky pavouk neuteče, když ho budeš vymetat či vymítat kytkou, tak na tebe může skočit...
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KURE: přiznávám se, že já taky :-)
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Zamilovala sem si pivní sýr. Koupila sem ho úplně omylem, protože sem nečetla, co to je. Jinak bych ho nikdy neochutnala.
    Sice příšerně smrdí, ale je vybornej.
    KURE
    KURE --- ---
    MICHELLEDANIELS: napřed jsem myslel že kolega má metr :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Dostala jaem od kolegy jednu růži, abych mela lepší den a nezapalila to tam všechno. No a jelikož ma asi metr, tak jsem jí právě použila jako nástroj na odstranění pavouka. Od to mel hezke a ja se nebala, že zaleze nekde do koštěte.

    (takove to se sklenickou a papírem nedavam. Jakmile roztahne nohy po dne nebo se zacne hybat, tak bych to zahodila i se sklenicí a to je u 4. patra nebezpečné)
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    možná by mi mělo být líto, že se tolik lidí odmlčelo a přestalo se mnou komunikovat... ale upřímně, není. Být užitečný blbec, to není post o který stojí za to bojovat :)
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    SALVATOR: to uz by me dneska asi zabilo se k tomu vratit v tom pres-krabku-denne rozsahu. i ted kdyz si dam obcas u pivka vic jak tri cigara za vecer tak mam druhej den pocit ze mi nekdo do plic nalil kybl betonu. zjistil jsem ze jsem z cigar zacal mit normalne kocoviny. coz je technicky asi vlastne dobre...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    DELIRIUM: Tohle se líbí uživateli Ivan Petrovič Pavlov.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    po mesici pouzovani cernyho skinu jsem se moc rad vratil k zelenymu, ale oba maji zasadni nedostatky.. jeden neni kontrastni a druhej ma necitelnou cervenou :/
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Nemůžu slyšet Bella Ciao, aniž bych neměla slzy v očích.
    Před lety, kdyz sem byla na výročí osvobození Osvětimi, ji tam hrála živá hudba a za ní šli přeživší těch hrůz. Od té doby na to reaguju takhle.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MORIARTY: Chlapi to jinak uměj taky... drž se
    SKID
    SKID --- ---
    MORIARTY: Pevné nervy, chlape...
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MORIARTY: Chápu, soucítím. Sraček tolik, že já teď hulim jak fabrika.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam