• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MADIETTA: Ta moje převlíká jednou za měsíc. :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KOVOVAMINCE: moje máti to taky dělala co tejden. Jsem se velmi odrodila.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Jsem totální úchyl na převlíkání postele. Když povlečení přetáhne o den, jsem z toho celá v nervu. V létě vydržim maximálně tejden, v zimě je limit deset dnů.
    Když odjíždim na dovolenou, převlíkám vždycky den před odjezdem, abych se pak vrátila do čistýho...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nesnáším převlíkat postele. Nenávidím tu činnost. Nenávidím to tak moc, že to nechávám bejt tak dlouho, jak jen jsem schopná to psychicky vydržet, což je klidně pět tejdnů.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jsem dnes příšerně unavená a vyčerpaná, že jsem si v zoufalé snaze nějak fungovat, koupila KAFE Z AUTOMATU!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    jsem nebyla u voleb, ač to v plánu bylo na půl druhou v sobotu. Hold jsem poprvé volala hasiče k požáru.. od tý doby co jsem zase sama, je to jedno vzrůšo(průser) za druhým...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Překvapilo mě, jak sedmadvacetiletý kolega, co utek z Kyjeva, jede antivax-proruskej paranoidní narativ... měli jsme velmi kultivovanou a poklidnou dvouhodinovou debatu, která dopadla tím, že jsme si vzájemně podali ruce a seznali, že jsme rádi, že jsme mohli v pokidu podiskutovat s člověkem jiného názoru, ale bylo to místy opravdu náročný. Asi nejvíc vidět ten zmar, kterej v něm covid, válka a životní útrapy zanechaly. Moral of the story. Ne všichni, co zdrhli automaticky musej bejt protiputinovsky naladěný...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SALAMAN: Priznavam, ze takovychto prispevku nevim, jestli neni blby dat plus. Aby to nevypadalo, ze podporuju tvoje nestesti. Mrzi me to.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KAIAFOX: Jediný štěstí, že nemáme děti.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SALAMAN: To mě mrzí :/.. no někdy člověk kouká i sám na sebe, jak se změnil. A potomci to dost umocňujou...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KAIAFOX: Samozřejmě.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SALAMAN: A ví to i ona?
    BACCARA
    BACCARA --- ---
    SALAMAN: Tvoje holka byla v Bibione? A tebe to štve? Omlouvám se to je asi moje přiznání, to Bibi.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Sám o sobě šťastnej právě jsem. Sle někdy člověk zírá, s kým to vlastně žije.
    ALZBETAJEM
    ALZBETAJEM --- ---
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    GRANTORINO: Co myslíš?
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SALAMAN: počkej, ty nejsi šťastnej!?
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Strašně lituju toho, že jsem se oženil.
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    Priznam se, ze nakupy z detma me vystavi tak, ze uz se jim systematicky vyhybam a desi me.
    Dokonce tak moc, ze na ne chodim v case, kterej mam sama pro sebe a kdy bych radsi delala tisic jinejch veci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam