• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MADIETTA: zboznuju cisty povleceni, nenavidim ho menit. Z hygienickejch duvodu bych rada menila tydne, v realu je to taky spis mesic...a sere me to.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    R_U_SIRIOUS: jj, tady zajímá kde koho, kde co! To už je ale zase jiná kapitola ;)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    DEADSLUT: nebo to ukřivděné: “kdybych býval věděl, žes měla volno, tak…” :D
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    BERRUNA: ježiš jo! Ještě ta vyčítavá formulace "se ani neozveš", grr... Taky miluju takový to schválně vágní "co děláš večer", po kterým nevyhnutelně následuje snaha přidělit mi úkol (neděláš nic "důležitýho", tak mi můžeš pohlídat děti).
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Dneska se citim stara, hnusna a trapna a vubec mi to nevadi. #vratsedohrobu
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    LIQUID_SOUND: zbožňuju čerstvě povlečenou postel, ale nejlíp, kdyby to převlíkl někdo jinej :)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    BERRUNA: Náhodou, myslím, že tady zajímá hodně lidí, co děláš ve svém volném čase.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    Nesnesu, když mi někdo organizuje můj čas. Jakože věty typu: “cos jako dělala celý den, že se ani neozveš” nebo “pošli mi laskavě tvoje služby, ať vím, kdy ti můžu volat…”
    Ne tvl! Nebudu nikomu posilat svůj rozpis dne. Co je komu do toho, co dělám ve svém volném čase?
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    KOVOVAMINCE: Mám to úplně stejně a to žiju sám. I ty lhůty. Zbožňuju čerstvě povlečenou postel už od dětství.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    MADIETTA: Ta moje převlíká jednou za měsíc. :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KOVOVAMINCE: moje máti to taky dělala co tejden. Jsem se velmi odrodila.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Jsem totální úchyl na převlíkání postele. Když povlečení přetáhne o den, jsem z toho celá v nervu. V létě vydržim maximálně tejden, v zimě je limit deset dnů.
    Když odjíždim na dovolenou, převlíkám vždycky den před odjezdem, abych se pak vrátila do čistýho...
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nesnáším převlíkat postele. Nenávidím tu činnost. Nenávidím to tak moc, že to nechávám bejt tak dlouho, jak jen jsem schopná to psychicky vydržet, což je klidně pět tejdnů.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    Jsem dnes příšerně unavená a vyčerpaná, že jsem si v zoufalé snaze nějak fungovat, koupila KAFE Z AUTOMATU!
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    jsem nebyla u voleb, ač to v plánu bylo na půl druhou v sobotu. Hold jsem poprvé volala hasiče k požáru.. od tý doby co jsem zase sama, je to jedno vzrůšo(průser) za druhým...
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Překvapilo mě, jak sedmadvacetiletý kolega, co utek z Kyjeva, jede antivax-proruskej paranoidní narativ... měli jsme velmi kultivovanou a poklidnou dvouhodinovou debatu, která dopadla tím, že jsme si vzájemně podali ruce a seznali, že jsme rádi, že jsme mohli v pokidu podiskutovat s člověkem jiného názoru, ale bylo to místy opravdu náročný. Asi nejvíc vidět ten zmar, kterej v něm covid, válka a životní útrapy zanechaly. Moral of the story. Ne všichni, co zdrhli automaticky musej bejt protiputinovsky naladěný...
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SALAMAN: Priznavam, ze takovychto prispevku nevim, jestli neni blby dat plus. Aby to nevypadalo, ze podporuju tvoje nestesti. Mrzi me to.
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KAIAFOX: Jediný štěstí, že nemáme děti.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    SALAMAN: To mě mrzí :/.. no někdy člověk kouká i sám na sebe, jak se změnil. A potomci to dost umocňujou...
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    KAIAFOX: Samozřejmě.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam