• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Napil jsem se vody, je mi zle,
    už je to tak, ty starej kozle.
    Voda ničí ledviny a dřeň
    a na žízeň je nejlepší tuzerák.
    PIKKMA
    PIKKMA --- ---
    To léto mě letos nějak sere, vraťte mi ponurou zimu!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Strašně se mi nelíbí šaty bez ramínek a bez rukávů, zvlášť svatební nebo večerní. Žádné, na nikom, i kdyby byly sebeluxusnější a jejich nositelka byla sebekrásnější. Nedokážu se ani zapřít a nositelce je pochválit.
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    KOVOVAMINCE: Děláš mi chutě.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Večeřela jsem kus dortu a druhej nejspíš poslouží jako zákrm. Ničeho nelituju!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Dneska odpoledne sem si místo práce s vlkodláčetem zdřímnul. Prostě je takovej den.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    Když sem v mládí pila, tak sme dělali dost velkej bordel. Jednou už to nějaký pan nevydržel a začal na nás řvát, ať se okamžitě uklidnime, jinak nás umravní kýblem se studenou vodou.
    No a my ještě přidali a hulakali na něj, kde je teda s tou vodou. On už se radši neukázal.
    Teď se trochu stydím, ale přijde mi to pořád trochu vtipný.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Ještě nikdy jsem nesplouvala řeku (nebo jak se tomu říká).
    DA_NIELA
    DA_NIELA --- ---
    Cas slavit. Stavebni rizeni trvajici pouhopouhych 18 let je u konce. Ufff. Girlandy a ohnostroje!
    Cim ted budu zit?
    MORIARTY
    MORIARTY --- ---
    Nesnáším oslavy svých narozenin. V práci si pravidelně na ten den beru neodkladný home office a nebo dovolenou a simuluju, že musím něco důležitýho někde zařídit.
    TICHAVODA
    TICHAVODA --- ---
    Ztratila jsem k tobě důvěru a ty vůbec nechápeš, co to znamená.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Babičce je 84. Vždycky, když přijedu na chalupu, opijem se ovocným vínem a pak mi vypráví jednu z cca 15 historek, co se odehrály mezi lety 1945-80. Nevyménol bych to za nic na světě.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    A taky se v mnoha ohledech cejtim sikivna a samostatna, ale v nekterejch oblastech jsem uplne bezmocna. A bezmoc me fakt vysira.
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Mam zachvat "vetsina lidi je debilni,trapna, hnusna a zbytecna, vcetne me". Nejak me diskuze s tetou (o necem jinym) dost rozlozila a bohuzel dost se zpozdenim, aby se dala vcas ucinne zastavit. Tetu miluju. Je lrasna, chytra, vtipna a dulezita.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    DEADSLUT: to mi delala pravidelně svagrova. Dcera mi odjela na vikend k tátovi (hurá moment, cas pro sebe), ja k mámě a když přijela svagrova na návštěvu, tak mi pravidelně flakla do ruky děti, aby si ona odpocinula.
    Protože člověk když odloží to svoje jedno, tak si nepreje nic jineho, než hlídat tři cizí...
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    MADIETTA: zboznuju cisty povleceni, nenavidim ho menit. Z hygienickejch duvodu bych rada menila tydne, v realu je to taky spis mesic...a sere me to.
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    R_U_SIRIOUS: jj, tady zajímá kde koho, kde co! To už je ale zase jiná kapitola ;)
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    DEADSLUT: nebo to ukřivděné: “kdybych býval věděl, žes měla volno, tak…” :D
    DEADSLUT
    DEADSLUT --- ---
    BERRUNA: ježiš jo! Ještě ta vyčítavá formulace "se ani neozveš", grr... Taky miluju takový to schválně vágní "co děláš večer", po kterým nevyhnutelně následuje snaha přidělit mi úkol (neděláš nic "důležitýho", tak mi můžeš pohlídat děti).
    NIAN85
    NIAN85 --- ---
    Dneska se citim stara, hnusna a trapna a vubec mi to nevadi. #vratsedohrobu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam