• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Uklidim okurky...

    Nesnáším svou představivost!!!!!!
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM:
    A už se mi stýská, pitomej čas, už musíš jít,
    uklidím okurky, polštáře, naposledy pusu ti dám.
    Ruce si chvíli nebudu mýt,
    pel z tvojí kůže nechci si vzít,
    tak zase zítra, ty můj vánku milovaný.

    ... některá přiznání jsou holt taková. Trošku nepříjemná.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Já už jiná nebudu!
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    jduvenblejt...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    DELIRIUM: Proto se snažím nevnímat texty. Neusnadňuješ mi to.
    DELIRIUM
    DELIRIUM --- ---
    NELLAS:
    Dlaní kroužíš blízko mojich úst,
    tvé prsty voní, lásko, touhou našich chvil a tělem mým,
    v rádiu nám brácha něco hrál,
    kočovní herci jeli krajinou a za nimi šel nocí i můj stín.

    Moje nejoblíbenější. Při przneni Pavlínky k tomu hrál brácha :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Naskočily mi na youtube písničky od Nedvědů. A když ignoruju texty, tak se mi to hezky poslouchá. Akorát jak se zaposlouchám, tak mám úplně husí kůži, jak je to slizce úchylné. Melodie mají ale příjemné.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TRISSIE: Chm, já to chápal "černou jako černo na duši", tj. že má depku, protože dostal kopačky.
    KURE
    KURE --- ---
    ARGANNAH: je to prý nějaký německý komik, co nazpívává jazykolamy. Mě je taky sympatickej. I když asi bych nešel tak daleko že mi přijde sexy :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Miluju to, co generace Z (hlavně v Americe), dělá s jazykem.
    Ve srovnání s GenX a Mileniály je to osvěžující jako lesní požár následovaný povodní. Totálně lit & based!
    No cap!
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    KURE: To mi teď pouštěla starší holka (15). Tak abych byla ontopic, přiznávám se, že mi ten chlápek v růžový košili připadá sexy. A co hůř, řekla jsem to dceři a ona na to "žejo! Mně taky."
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: nechutná ti rebarbora? :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    KURE: jestli se mi do playlistu dostane tohle, tak si tě najdu a stanou se ti ošklivé věci! :-)
    KURE
    KURE --- ---
    TRISSIE: přihoď si tohle :D
    Barbaras Rhabarberbar (feat. Marti Fischer)
    https://youtu.be/ZYkBf0dbs5I?si=m-fF34zhuNP4HNPj
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    ale na druhou stranu zas mám spoustu písniček oblíbených právě proto, že těm slovům rozumím, a líbí se mi text. A pak mi vznikaj na youtube na první pohled bláznivé playlisty, kde Hegerová střídá Adele a Boris Vian osmdesátkové filkové písničky :-)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MAR_TINA: představ si tu hrůzu, když pasivně rozumím krom angličtiny i písničkám v němčině, francouzštině, španělštině a teď i ruštině!

    Aneb zdravíme pána, který má košili stejně černou jako jeho duše, a slečnu, co zná taxikáře Joea, co nejede k automatu na sodovku, a jejich kolegy!
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    UNSEEN: bohužel to mám i v angličtině. S každým dalším jazykem ubývá poslouchatelná hudba.
    INSEQUI
    INSEQUI --- ---
    Přiznám se že si občas Tři sestry, Harlej (starší alba byly opravdu o dost lepší) a další agrometal poslechnu. Ale nepouštím ho ostatním, dělám to většinou o samotě v dílně, tam se ta hudba tak nějak hodí.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    UNSEEN: ja tam delal pres prazdniny a co vjm, tak mladej byl zahy zmizelej. ale on to byl spis curak z podstaty, hudba byla jen symptom
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    PALEONTOLOG: kams ho zahrabal? jestli je to už promlčený teda...

    a přiznávám, že mi chybí schopnost slyšet hudbu a neslyšet text, zejména tedy v češtině. kolegyně to evidentně mají, protože jsem tu evidentně sám, koho to rádio vždycky vyvede z míry.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam