• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    KURE
    KURE --- ---
    HEJSEK23: na co ohejbat růžek, když stačí najít poslední stránku s flekama od kafe nebo mastnoty :D
    ALESH
    ALESH --- ---
    HEJSEK23: delam si nesouhlasnou vlnovku :)
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Mám rád když jsou věci jetý. Ne jako z továrny. Knihu vyndám z přebalu, život jí dá na frak a do knihovny jde zas v tom novym přebalu. Z knih mi padaj pohlednice, fotky, účtenky, lístky z hospod, stanioly od Lipánka nebo Pribiňáka, všemožný vstupenky a propadlý permanentky. Mám hrozně moc rád, když najdu knihu po deseti a více letech a podle těchhle vloženejch věcí se mi připomene spousta okamžiků, který bych jinak zapomněl. Podtrhávám si v nich a píšu nesouvisející poznámky. Dřív jsem tam nechával psát i cizí lidi, ale po tom co mi jeden píčus z Umprumky pokreslil zadní stranu Cesty slepých ptáků pérama, už to nedělám. Nicméně i to jsem tam nechal. Moje oblíbený knihy jsou zkrátka slepovaný, nadívaný věcma, maj oslí rohy, zlámaný vazby, bejvaj zasažený kafem a z některejch se i po letech sype písek z pláže. Jo a knihy nepůjčuju. Teda určitě ne tyhle.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    vztáhnout tužku na knihu mi přijde stejně barbarský, jako ohejbat růžek místo záložky.
    Obojí by mělo bejt trestný
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Čmárání do knih je druhá nejdůležitější věc, bez které by zanikla veškerá věda.

    (Ta první je pochopitelně kafe.)
    OBLESTIL_VRANU
    OBLESTIL_VRANU --- ---
    Miluju podtrhávání a psaní do knih. Bez tužky nedokážu knihu ani číst. Knihy si ale kupuju a nepůjčuju.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Nesnáším lidi, co si v knihách podtrhujou nebo vpisujou a pak to po sobě nesmažou. A pokud to dokonce dělají nesmazatelně, zasloužili by si zavřít.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    GIOMIKY: no to ses teda nakonec hezky vybarvil
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Sere mě aktuální móda ohavných ošuntělých, a umaštěně vypadajících, krávě z prdele vytažených oversized košil, kalhot etc. často s hnusným vzorem ve kterých i normální lidi vypadají jako by se vykulili z konťáku na palmovce. Samozřejmě ať si každý nosí co chce, ale tvl moje oči...
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Zbigniew Czendlik mě chtěl dvakrát pokřtít ale ja jsem pokaždé odmítl.
    JONY
    JONY --- ---
    V roce 1991 nejmenovaný člen první Klausovy vlády (a otcův známý) mi nabízel členství v tenkrát vznikajících Mladých konzervativcích. :-)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Tak tohle jsem opravdu nečekal. 13 let v prdeli... Svině.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MR_PREWEET: Prodat jim to dokážou, protože průměrnej obchoďák dokáže průměrnýmu zákazníkovi vymluvit díru do hlavy, může lhát, může nechat vyrobit situaci, kterou si zajistí potřebu další údržby a podobně. Cíl je domluvit SLAčko, na kterým teprv dodavatel dostane stabilní peníze a když to půjde dobře, nebude na SLAčku muset hnout brvou. Na druhou stranu tady jsou zákazníci, co šetřej, nemaj připravený obsahy, nechtěj řešit, že vývojáři chtěj i ten dev a nechaj si to sami namrdat jenom na prodkci a na svejch problémech se podílej tím, že kašlou na vlastní produkt.
    MR_PREWEET
    MR_PREWEET --- ---
    predem se omlouvam za rant, ale musi to ven...

    nenavidim marketingove agentury co spravuji GoogleAnalytics, GoogleTagManager a podobne sracky. nekomunuji zodpovedne, nedokazi popsat pozadavek na zmenu tak, aby to bylo bez milionu otazek jasne, tvari se strasne hip, nenasleduji procesy, vse tvori rovnou na produkcnim prostredi... ale jakozto lidi blizko marketingu dokazou hrozne jednoduse prodat stakeholderum ze jejich reseni je nejvic super fruper slunickovy. mrdky to jsou!
    ACIDQA
    ACIDQA --- ---
    KOOTCHA: kdyz si najdou holku jako jsem ja, tak se maj´ dobre!
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    ACIDQA: taky to delam, ale pro zahrati mi staci jen videt, ze se maji dobre.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    OMNIHASH: no zrovna Drahoš to hodně projel tim, že nebyl moc politicky zdatnej ehm
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    serou me maly cizi deti, kor nevychovani zmrdi, vcelku gamechanger rozjetyho vztahu.. jeste kdyz se k jednomu nalepi dalsi tri mali smejdi, kterejch se chtej matky ocividne zbavit.. ne fakt to nedavam a za hodnyho trpelivyho strejdu fakt nebudu, ruce vam prelamat, smejdi rozmazleni :-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    OMNIHASH: tak třeba Filip Turek nebyl dosud profesionální politik....
    Nepřijde mi, že tím něc vyhraješ. Naopak.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Myslím si, že bysme měli ustanovit, že prezident nesmí bejt profesionální politik. Minimálně když se rozhlížím po blízkým okolí, tak to byla nejjistější cesta k tomu, nemít tam nějakýho případa...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam