• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    ANA
    ANA --- ---
    RAHUF: Ja si obcas vyrazim do Sarky a posloucham tam soundtrack k Morrowindu, Panovi prstenu nebo Princezne Mononoke a hraju si ze jdu kuchnout Dagoth Ura/hodit Prsten do Mordoru/zachranit Ducha lesa. Ano, blizi se mi 40, niceho nelituju a nehodlam s tim prestat!
    RAHUF
    RAHUF --- ---
    Vždycky jsem byl dost velký nerd, a během mého dospívání byl velkou součástí mého života Warcraft a později World of Warcraft, a je to pro mě dost srdcovka dodnes. A tak tohle léto běhám po lesích severní Ameriky a přemýšlím, která místa byly inspirací pro Ashenvale a další herní lokace (s výjimkou včerejška, to jsem našel jezero Mirrormere, ve kterém Dúrin uviděl svoji korunu z hvězd).

    Ano, je mi přes třicet.
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    BERUSKA_CA: ha! vcera sundali dceri rovnatka. za ty roky to nekolikrat zkousela ale s tema dratama to proste neslo. jdeme na to :D
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Nikdy jsem se nenaucila piskat na prsty. A ze by se to tu a tam hodilo.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    A je to tady.. těším se na podzim.
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    NELLAS: Je to vcelku dobrý protahovací cvičení - 90/90 hip stretch.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    NELLAS: akorát jsem na břiše

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    TANKIE_: Ale zvědavost je ukojena, ne? :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TANKIE_: Furt si nemůžu představit nohy do hákového krize, aniž by tam byla nějaká zlomenina nebo vykloubení.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    KOVOVAMINCE: WOW! Jsem majitelka psa, kterýho mam v pelechu vedle postele a usínam občas s rukou na něm…ty vo le 8)
    Já mam končetiny venku, spím do tvaru hákového kříže, ať je jakkoli, tak Tankovací bude vedro. Vedro mi neni leda pod širákem a tam to taky neni pravidlem. Čímž se přiznávám, že moje termoregulace je kretén.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    Mám v kanceláři toulavého nemocného kocoura a zjevně se začíná uzdravovat a objevuje se agrese. Asi budu nosit pevné boty celý týden, než ho pustím ven.
    Moje prsty a nohy jsou ve velkém nebezpečí.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    :D

    TANKIE_: V jedný story jde o ruce, měla jsem napsat olizovač končetin. Sorry :D
    The Licked Hand - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/The_Licked_Hand
    A další nemůžu najít. V nějakym hotelu se měl v noci vloupávat zaměstnanec do pokojů a tam spícím hostům olizovat nohy.
    Druhá varianta je týpek, co se vkrádá do příbytků, tam spícím lidem olizuje nohy a ještě si je fotí. Mělo se na to příjít tak, že se našlo pár polaroidů se spícíma lidma...
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    A kdo je teda ten olizovač nohou? Jsem úplně napjatá!
    KURE
    KURE --- ---
    tady to je nějakej sjezd nepřátel foot fetiše? :D
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    TRISSIE: Jo, takovej dráp v bříšku palce, ve tři ráno... zlatý děti a jejich kopačky do obličeje :D.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Přesně, už vím, co tam je, a že by si to poradilo s jakýmkoli vetřelcem. Nebudu to úplně komentovat, nechci to zakřiknout, ale mé prsty jsou aktuálně v bezpečí :)
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    NELLAS: a pak sis pořídila kočku a už víš, co to něco je! :-)

    naše první kočka, Mirinka, moc dobře věděla, že na lidské končetiny a lidské prsty se útočit nesmí. Ale prsty od peřiny přeci nejsou lidské, ty hájené nejsou, že! :-)
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Dřív jsem se bála vystrkovat v noci prsty za okraj postele, aby mi je něco v noci neukouslo.
    KOLOC
    KOLOC --- ---
    Olizovač nohou je UL, ale Škrabinoha je drsná realita.
    XBAHNO
    XBAHNO --- ---
    KOVOVAMINCE: Přiznám se, že neznám žádnou urban legend s olizovači nohou. Ani strejda google mi žádnou nenabídnul. A já bych ji znal rád, páč přiznávám, že mám pro podobný storky slabost.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Celej rok spim v huňatejch ponožkách bez ohledu na venkovní teploty. V létě se teda pravidelně budim s jednou odhozenou v dál, ale jinak neusnu. Je mi bez nich zima a taky myslim na různý urban legends s olizovačema nohou. :D
    Prej je to uhozený nebo co...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam