• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    Máte nějákou 13. komnatu či něco, co si nalháváte, ale ve svém nitru víte, že je to jinak. Svědomí vás otravuje nebo se k něčemu prostě zcela otevřeně a bez skrupulí chcete přiznat!? Ať už ti to nedá spát či kvůli tomu nemůžeš dospat. Ať tě to sere či těší. Prostě se přiznej! Konstruktivní interakce jsou vítány.
    rozbalit záhlaví
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    GRANTORINO: To samé můžeš udělat s mým příspěvkem.

    Prostě mne irituje, jak to nelze nikde minout. Přitom nějaká myšlenka sportovního chování, cti a dalších lidských kvalit je pryč.
    Jde už jen o bussiness.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    NOFNAK: no a přeskočit to a jet dál? To je fakt takovej problém?
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    GRANTORINO: TV nesleduji, ale nějaký základní orehled o událostech potřebuji už třeba kvůli práci.
    Při pročítání zpravodajských serveru se tomu už prostě vyhnout nedá.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    A mně je to vlastně úplně jedno, jakej byl úvodní ceremoniál Olympiády, fakt. Olympiáda jako taková mne nijak nepobuřuje a nevidím rozdíl mezi bizarníma večírkama celebrit, kde je každej uměle upravenej a poučuje ostatní, co mají se sebou dělat.
    Spíš se divím, jak je z toho všeho každej na větvi.
    Tak ty média nesledujte, vždyť nikdo nikoho nenutí koukat a televizi, do mobilu etc. Není nic jednoduššího než to vypnout.
    To je jako se divit, že v době voleb je všude politika, rozhovory a billboardy...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    Přiznám se, ze po posledních dvou příspěvcích uvazuji nad tím ze se na to podívám :D,
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    NOFNAK: Přiznám se, že jsem úvodní ceremoniál OH sledoval při cvičení a nejenže mi nějaké natřásání divno-trans-bůhvíco-lidí bylo ukradené, ale navíc jsem moc nechápal, proč se tam tihle ne příliš vizuálně přitažliví lidé natřásali (navíc teda dost neuměle) v podstatě skoro třetinu celého ceremoniálu. Chápal bych a neměl problém s nějakou symbolickou účastí (jako že všeobjímající francouzská láska a tak), ale opravdu mi hlava nebere tuhle absurdní délku prezentace divnosti...
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Znovu přiznávám, že fakt nesnáším komerční sporty. Po tom, kdy skončí hokejky a kopačky, všude na mne skáče olympiáda. Fakt je mi ukradená úvodní ceremonie, je mi jedno, kolik morbidně obézních, transgender lidí se tam natřásalo, neviděl jsem ji a neuvidím. Jen mne totálně sere, že kamkoli vlezu, jsou tam nějací sportovci, kteří sportovcovali a vyhráli nějaké medaile. I na úvodních stránkách zpravodajských portálů, úvodních, nikoli v sekci sport.
    CALIGULA
    CALIGULA --- ---
    NACITALKA: chápu taky mě víc baví píchat a chlastat
    ERRTU
    ERRTU --- ---
    miluju vuni sluncem rozpaleneho dreva, idealne nalakovaneho. pudy, stara nadrazi, stolete stodoly v srpnu, och...
    NACITALKA
    NACITALKA --- ---
    Bytostně mne nebaví věci typu jídlo, večeře, zajít na kafe, kino nebo cokoli kde musí člověk vydržet sedět a nemůže dělat nic produktivního, jen společensky čekat až to skončí 🙃
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    HEJSEK23: To nevíš.
    HEJSEK23
    HEJSEK23 --- ---
    PREKOTKA: ale ty víš něco jiného
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    MLIKARNA: Já vím taky, tak se nevytahuj :)
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    NELLAS: to ti neřeknu, kdo ví, ten ví...
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    MLIKARNA: Co víš?
    MLIKARNA
    MLIKARNA --- ---
    Hehe a já to vím 😁
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Hynku, Viléme, Jarmilo!
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    PREKOTKA: ne, já jsem Karel
    BERRUNA
    BERRUNA --- ---
    PREKOTKA: Venuše?
    PREKOTKA
    PREKOTKA --- ---
    BERRUNA: Jolano? :-D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam