• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: a vy co to minusujete, zřejmě taky malý péro. Lituji vás, asi stejný vzorec. Rozhodně to není nic odvážného, ale do toho, aspoň budu vědět kdo dál, pak to samozřejmě zveřejním tady, ať je jasno.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Nechápu ty, co furt lezou a musej mi u každý fotky dát minus jako třeba SM3, tak si mne dej do ignoru a máš pokoj, ne? Jaký druh obsese je tohleto? Jestli máš malý péro, tak za to já nemůžu.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LORD_DE_SEIS: chapu, dedek si odchazi pro či-ku-li
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    LORD_DE_SEIS: nebo i tim redidlem..
    LORD_DE_SEIS
    LORD_DE_SEIS --- ---
    HAR4NT: přijít o papíry je vždycky škoda... ale tak dá se to kompenzovat houbama
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    WEWERKA: tu v ridicaku nevidim, ale chapu ze prijit o papiry neni nic prijemnyho..
    WEWERKA
    WEWERKA --- ---
    HAR4NT: Kupuje si robotickou sekacku :)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    MLIKARNA: copak, nezbejvaj pak prachy na redidlo?
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Já teda můžu na náš místní stavební úřad zapět jen chválu, akorát ho teda přednedávnem zrušili (ale zkolaudovat jsme stihli!)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    SIR_PROMOE: takovou jsem znala jednu skvělou na jednou vodoprávním a vyštípaly ji!
    SIR_PROMOE
    SIR_PROMOE --- ---
    MAR_TINA:
    MAR_TINA:
    Ja teda znam i ty co makat umej hec :))
    Ale tak to, ze kdyz se urednikovi na stavebnim bude chtit tak to zastavi vzdycky je holej fakt 🤦
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ERVIN: jeden mi vracel technickou zprávu a pozastavil řízení, protože mu vadila formulace PŘEVÁŽNĚ celoročně, protože je málo jednoznačná.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ERVIN: já pár milých znám, ale makat stejně neuměj. A dokonce mezi sebe nechtěj pustit lidi, co uměj. Tak koukejte zabrat miláčci, až půjdu na další pracovní schůzku do města, už vás nechci vidět cestou z nákupu, nehtů nebo kafíčka.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    HOWKING: tak vetsinou to je takove zfotrovatění/zmateřtěnění. Ja taky můžu priznat, že ještě nedavno jsem měla porodní váhu i lehce přes :D
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    MICHELLEDANIELS: Jo, strašný. Chlapi s pivním pukem jak v devátém měsíci a baby koule sádla. To se nedkokáží ovládat? V tomto světle si s 6 kg navíc připadám jak zápasník z Mauthausenu.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Občas mi dělá dobře, když potkam takove ty namyšlené krasavy ze školních let, co si myslely, že frndou ovládnou svět a ted jsou z nich tlustý machny, u kterých se krasa ztatila nekde mezi 3. a 4. bradou.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    Je mi úplně jedno, že úředníci na stavebních úřadech trpí. Z mé pětileté zkušenosti ve stavebnictví jsem nenarazil na žádnýho, kterej by nebyl zlej línej zmrd. Kamarádce dokonce jeden dokonce opravoval stylistiku v technickejch zprávách. Takže: vyžerte si to, debilové, ať aspoň jednou zažijete, jaký to je vod rána do večera makat.
    TANKIE_
    TANKIE_ --- ---
    Poslední měsíce/týdny mám příšerný úzkosti. Nedokážu ani chvilku ležet v klidu a musim se vrtět, hlava má asi 6637x nápadů za vteřinu, absolutně se neorientuju v čase a dnech, doktor mi mírně zvednul medikaci, protože jsem si skoro nervozitou ukousla nohu, kdybych nebyla oteklý prase a dokázala si jí strčit do huby. A z tý zvedlý medikace je mi ještě hůř. Vedro mi rozjíždí panický ataky. Bych blil, Milane.
    MULTICAT
    MULTICAT --- ---
    BERRUNA: obě zahrádky jsou teď fakt nádherné, to je fakt :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam