• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    ACKO
    ACKO --- ---
    Já se budu opakovat, ale GROM pistacii se nic nevyrovná.
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    BEEBLEBROX: Z těch, co jsem zatím ochutnal, mi asi nejvíc jela Belgian Chocolate. (Kdysi jsem měl ještě nějakou kombinovanou čokoládovou, jejíž název si nepamatuju, ale tu už bohužel delší dobu nikde nevídám - ta byla úplně nejlepší.) Jinak jsem prostě obecně hodně vysazený na čokoládovou zmrzlinu, ideálně v kombinaci s chilli - a čím víc čokolády, tím víc Adidas. ;)

    KOVOVAMINCE: Ta mi přijde hrozně přeslazená.
    ARGANNAH
    ARGANNAH --- ---
    Karamel zásadně domácí, ideálně jako základ pro chipotle omáčku, zmrzlina je fajn, ale chilli je chilli
    RIDDIMSURFER
    RIDDIMSURFER --- ---
    Ja som asi barbar ale celkom ma bere Tiramisu zmrzlina od Billy :D
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: Carte ďOr je taky dobrá. Drahá, ale maj ji všude a jde z ní normálně nandat porce...
    SITH
    SITH --- ---
    Já miluji ten slaný karamel z Lidlu. Mimo sezónu stojí asi 59kc a je toho snad litr a mnohem lepší jak HD a o dost levnější
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    BEEBLEBROX: Já nechápu hajp kolem slanýho karamelu.
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    BEEBLEBROX: Já nechápu hajp kolem celýho HD a jim podobnejch. Přijde mi že disponujou primárně příchutí cukru. A to balení je úplně retardovaný.
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Nechápu hype kolem HD salted caramel. Právě jsem jí tu sežral pixlu jen proto, že je vedro, ale to nadšený hýkání, že je to jejich nejlepší zmrzlina… tak to treda vůbec
    PETER_PAN
    PETER_PAN --- ---
    GIRAFFKA: Pics or It Didn't Happen ;)
    GIRAFFKA
    GIRAFFKA --- ---
    Jsme na chate temer bez sousedu,takze se muzu opalovat nahore bez. A musim rict, ze pokazdy, kdyz se jdu namazat, svejma nablejskanejma prsama se proste pokocham a mam z nich radost, protoze jsou fakt moc pekny.
    Ano. Opet povrchni. To jsem cela ja.
    LIQUID_SOUND
    LIQUID_SOUND --- ---
    Včera v baru, když si šel kámoš kterej mě tam vytáhnul odskočit, jsem neprozřetelně otevřel Tinder a pod vlivem si koupil subscription. Ve slevě. Jsem debil. Už jsem ho zrušil samo. Ale měl jsem to dávno odinstalovat. Vždyť vim, že je to k hovnu. Čtyři kila spláchnutý do záchodu. To jsem je měl radši poslat na muj útulek. Chjo. Pivo pitomý. Celý dopoledne si za to nadávám.
    _ANT_
    _ANT_ --- ---
    296 stránek. Zřejmě dobrej matroš. Jen se to začíná tak trochu prodražovat.
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    Posledni dobou jsem mel obrovskou chut poslat nekoho pekne od plic DO PRDELE. Ted jsem na dovoleny v severni Anglii a kdyz jsem si sel minuly tyden sam podel pobrezi a kolem me nikde nikdo, tak jsem toho imaginarniho dotycneho poslal do onech mist nahlas nejmene stokrat. Dokonce probehlo i nekolik zarvani po vetru do more ze vsech sil: BEZ DO PRDELE!!!

    A hned je jednomu lip.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Víc by mě zajímají cizí minusy. Také i z toho důvodu, že mě nejčastěji minuskuji lidi, které mam v ignoru, takže stejně nevidím, kdo mi to dává.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Měl bych se učit matiku. Zoufale v tom plavu a čas do zkoušky se krátí. Jenže nepřestávám vymějšlet úhybný manévry a proto:

    Občas si projíždim seznam kontaktů na whatsappu. Mám odjakživa stejný telefonní číslo a kontakty ze všech možnejch příležitostí, tak mám možnost v profilovejch obrázkách zjistit jak vlastně vypadají ty lidi, který jsem kdysi znal, nebo s nima něco řešil.
    ZANNA
    ZANNA --- ---
    FAT: Protože foukalo směr Čimice :-) ale mohlo to být cokoliv jiného
    FAT
    FAT --- ---
    ZANNA: Na Vodolce nic slyšet nebylo...
    😉
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    TRISSIE: Přesně na to jsem myslela, když jsem to Nian radila :P
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    a jinak se přiznávám, že v některých ohledech mi asi napořád bude třináct :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam