• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Bytostně nenávidím píseň "máš má ovečko dávno spát". My own personal hell.
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    Má socio fobie a momentální zdravotní indispozice způsobily, že místo toho, abych teď pařil s přáteli, cpal se grilovaným masem a pil jak duha, jsem zavřený sám doma a koukám na romantický film.
    Asi fakt potřebuji xxxx
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KURE: ne, úplně na hovno to nedopadlo :D
    KURE
    KURE --- ---
    MICHELLEDANIELS: delala, jako vcely? :D
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    FRK_R23: Zklamals, chybí ti tam jedno don't hurt me. Ale i tak máš půl bodu.
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    JAMILLOS: Baby don't hurt me, no more.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    What is love?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    MAR_TINA: ne, měla jsem jich jen 600
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    Zákonem bych zakázal rádio Impuls, Blaník atp. Tyvole ta normalizační pop music je naprostej zločin proti hudbě.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    MICHELLEDANIELS: sbírala jsi pyl z milionu květů?
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    FRK_R23: Upřímnou soustrast! Vážně.

    Přiznám se, že jsem kdysi pracoval v brněnském Bontonlandu. A když se jeden z našich šéfů jednoho krásného dne nasral, že tam pouštíme furt jen samé interprety (dle výběru mého a jedné mé tehdejší mladé kolegyně), kteří se moc neprodávají, tak nám do toho přehrávače pro 5 disků narval nová alba K. Gotta, A. Bocelliho, D. Hůlky a nějaké další 2 pop sračky, které už má mysl naštěstí po těch desítkách let vytěsnila (dost možná tam byla i ta Helenka). A tohle tam pak jelo na přeskáčku několik dní - nejspíš i týdnů - v kuse. Mimochodem, coby "skvělý" bonus k tomu navíc na všech monitorech jela nekonečná smyčka filmu Titanic, pochopitelně bez zvuku. :)

    A nejlepší byla jedna postarší kolegyně, která na mé zoufání si po pár dnech odvětila něco jako: Tak to nevnímej. Šťastná to žena, jestli tohle dokázala. Já to bohužel neumím. A tak jsem jen dál tiše trpěl...
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KURE: Ano, letos jsem si delala vlastní.
    KURE
    KURE --- ---
    MICHELLEDANIELS: med jíš? ;)
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23: Sladké mámení... Kill me now.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KURE: pokud tu slepici nekdo pred tim prcal, jinak je to vlastně jen menstruace :)) Dobrou chuť! :)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    KURE: Fakt ne.
    KURE
    KURE --- ---
    LUSINDA: to je taky vrazdeni! :D :D
    SITH
    SITH --- ---
    Mám tu svá oblíbená ID, kde mi jejich plus potěší o dost více než ty od ostatních
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    U příbuzných od ex to umí bejt náročný. Ty písně co si tu pouštějí jsou za trest. Nohavica, Nedvědi, DJ Bobo a ostatní ani neznám. Stojí mě dost úsilí to nekomentoval.

    Kde je Pantera když ji člověk potřebuje?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    GRANTORINO: Já vím, že na těch serverech je bambilion lidí a účtů, a proto a jen díky tomu je tam hodně zajímavých informací.

    Mně jenom nepřijde dobrý nápad věnovat svůj čas jediné soukromé centralizované platformě, býť je tam mnoho známých. Účet tam mám a před časem jsem se tam i pohyboval.

    Mrzí mě, že když se objeví pojem "sociální sítě", obvykle se za tím skrývá FB nebo dnes Xko.

    Pokud jde o koncept sociálních sítí, připadá mi vhodnější distribuovaný (decentralizovaný) protokol jako třeba Mastodon nebo Matrix.

    Účet mám na Matrixu: @rusirious:matrix.org
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam