• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    SALVATOR: na trubkovy bomby?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    SALVATOR: Vidíš, já při podobném stěhování akorát přicházím na to, že všechny tyhle schraňované poklady jsou úplně na hovno, nic z toho nefunguje jak má, a pár krabiček s mixem věcí z Bauhausu udělá řádově lepší práci.
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    To se tak stane, kdyz komunisticka generace zvykla na to ze si musej pomalu vyrabet samodomo i hajzlpapir, odkoji dalsi generaci na pc adventurach kde se hodi kazdej spurek. A za tu dobu ma kazdej elektro spurek nejmin 5 generaci.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jako na rovinu, ani nevíte, jak sem po přestěhování do 100 let starýho baráku a zařízení dílny v něm byl rád, že sem předchozí roky škudlil každej šroubek, vrut a podložku a podobný kraviny, co mi zbyly.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    TOOMIX: muj muz jednou spravil mikrovlnku nahradnim spojovacim dilem od skrine, kterou jsme v te dobe uz pet let nemeli.
    Dodneska o tom slysim, kdyz chci neco vyhodit s tim, ze to nepotrebujeme! 😀
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Jsem přesně tento typ, co se týká kabelů, všelijakých redukcí a nabíječek

    Dads when that random “just in case” piece of junk finally comes in handy 🥹 #shorts
    https://youtube.com/shorts/7Fw7bZoPyVU?si=N9BVdOUTIQVB2weF
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    MICHELLEDANIELS: hustý :) Hele... neteře jsou hrozně fajn lidi, m,ám ještě malou neteř teda, ale mám ledničku pnlou jejich obrázků :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    KOPRETKA: jojo... taky posloucham rejpave, od koho mam ty diamanty (nemam diamanty), ten snubak, tu Pandoru, že asi přítel a hrdě říkám, že to nejsou úplatky, ale darky od neteře, ktera na ně maka na brigádě, protože me mq ráda. A o to je nosim raději :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Nemam ráda prosecco a když se někdo baví o tom, že si k tomu dali prosíčko, tak vidim, jak usrkava z te vinné skleničky s malíčkem a nosem nahoru a připadají si posh s lahví z Lidlu za sedm pětek jen proto, že to má bublinku.
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Nikdy jsem od žádného chlapa nedostala šperk(když nepočítám prsten z pouti). A občas se přistihnu jak čučím do výlohy klenotnictví koukám na náušnice a prstýnky a vymýšlím si příběhy... Někdy jsou to šťastné příběhy, někdy méně šťastné. A dost často těm příběhům závidím...
    LENCADLO
    LENCADLO --- ---
    Včera jsem úmyslně zapomněla koupit ocet, abych dneska ráno mohla jet do krámu a koupit si Alocasii. Nevím , kam dám všechnu zeleň , protože mám plný i kamna a asi letos budem muset topit, ale nevadí . Mám radost , je krásná ❤️
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    VYHULENY_UFO: Jen počkej, až ti s tím americkým vojákem uteče! Budeš čumět :)))
    THAIGRR
    THAIGRR --- ---
    MICHELLEDANIELS: Treba je to pravej Barry E. Wilmore, ten se fakt nemuze dostat domu :)
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    VYHULENY_UFO: no ja čekám na kosmonauta, co se nemůže dostat domů, abych mu mohla poslat to prd, co mam. Nějací princove z Nigerie jsou pro me sračky...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MICHELLEDANIELS: jezis to je prdel, ja tyhle vacapi nepouzivam, ale zena ano. obcas na tyhle nabidky odpovida nebo odpovida negrum, co se vydavaji za americky vojaky ci zamestnance ropnych plosin. to je kolikrat takova prdel.... zvlast, kdyz ti dementi z afriky pouzivaji translatory a najednou se s tebou zacnou bavit jakoby cesky, protoze se chteji cesky naucit, aby za tebou mohli prijet na navstevu :D
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TRISSIE: se teda tesim...na kreteny.
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MICHELLEDANIELS: ale to ti přijde z jinýho, lokálního.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TRISSIE: hned jsem kontakt nahlásila a blokla
    TRISSIE
    TRISSIE --- ---
    MICHELLEDANIELS: phishingový útok za 3-2-1...
    takhle sbíraj personalizovaný údaje, aby mohli líp cílit omáčku kolem.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    TRISSIE: zrovna vcera mi nekdo nabizel na WA práci z Jihoafrické republiky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam