• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    JAMILLOS: no ja bych prave rad porozumel tomu, co je na tech prvnich albech tak zasadniho
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HAR4NT: To mi schválně nechceš rozumět, že? Nejde o to, jestli s tím souhlasíš, ale jestli byli mega slavný. Prodejní čísla, žebříčky, televize a tak. A to byli. Toť vše.
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    JAMILLOS: takze zasadni=chytlavy? Chytlavy melodie maj i maxim turbulenc..
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    HAR4NT: O to až tak nejde, jde o chytlavost songů a z toho odvozenou slávu (zejména v devadesátkách, kdy ten trh nebyl tak přesycenej, neexistoval internet atd.). A ta zkrátka byla - a zjevně furt je - velká, ať se to komu líbí nebo ne. Já nejsem nějakej bůhvíjakej fanoušek, jenom prostě chápu ten hype.
    OPERAHYPNO
    OPERAHYPNO --- ---
    BEEBLEBROX: naprostej souhlas. Overhyped píčovina, emotivně laděnej příběh bráchů který se štěkaj a maj rádi, tak to má tvůrce, publicista, vydavatel i konzument nejraději. Jasně, třeba nejde o peníze a je to vlastně jedno, proč to ale tolik lidí bere - objektivně to není žádnej středoproud s přesahem, ale jen triviální já písnička postavená na dobovým zvuku a produkci alá lemmon tree jakože necháš zahrát tři akordy symfoňák a do toho kvákáš jako sjetej roudie z garáže. takže absolutní souhlas. Oasis mrdka
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    HAR4NT: Zásadní jsou v tom, že jim Beatles ukradli většinu songů. O 30 let dřív... :-)
    HAR4NT
    HAR4NT --- ---
    JAMILLOS: zasadni v cem? Dokazal bys treba vypravet, o cem ty pisnicky na tech zasadnich albech jsou?
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    BEEBLEBROX: Ta kapela byla (je) mega slavná, a když se takovej rozpadnuvší se projekt dá po patnácti letech znova dohromady, prostě kolem toho bejvá hype. Nemusíš s tím nějak souhlasit nebo bejt fanouškem (já od nich znám jednu desku, ačkoli ta se mi líbí, to jo), ale nechápat to? Jak píšeš, kapela klidně nemusela mít na konci už co nabídnout, ale ty první nahrávky jsou zkrátka zásadní a máš dost interpretů, který to měly podobně (jedna dvě zásadní desky). Od určitý velikosti slávy je takováhle reakce naprosto logická. Možná zaměňuješ "naprosto nechápu" za "nesouzním / nelíbí se mi to"...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    SITH: aspoň si mohl dát původní video :)

    Hawk Tuah girl said this about Jay Z - empire state of mind song. Follow me @HakiOfficial
    https://www.youtube.com/watch?v=dpza2yKqqyY
    SITH
    SITH --- ---
    1. poslechněte si tenhle krátký úryvek klipu od Jay-Z s textem "where dreams are made, oh"
    2. zapamatujte si "concrete jungle wet dreams tomato"
    3. pusťte si ten song znova
    .
    .
    .
    4. už to nebudete slyšet jinak :D

    Concrete Jungle Wet Dream Tomato
    https://www.youtube.com/watch?v=HKiCO_xJ-UY
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    BARBARELLA: Já tam chtěl ještě napsat, že druhej wonderwaaaaal nebude, ale nechtěl jsem toho ušního červa nasazovat:D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    BEEBLEBROX: tvl dík, tak zase můžou furt dokola hrát ten otravnej wonderwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Naprosto nechápu ten hype okolo návratu Oasis. Ta kapela neměla na konci už nic, co by byla schopná předat a silně pochybuju, že se na tom za těch patnáct let něco změnilo. Jediný, co mi z toho plyne je nostalgie lidí, kteří na tu kapelu mají navázaný vzpomínky a srovnájí svoje tehdejší pocity štěstí se současnýma pocitama zmaru.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Právě jsem sledovala skakajici kozičky v tílku... Pustila jsem si Koudyho reelsko, dvakrát!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Mě je to jedno, ale můžu je jist jenom odpoledne.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    STICKYGREEN: Já zas ty úplně voňavý a kropenatý!
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    Banány mám nejradši když jsou ještě napůl zelený.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam