• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    BEEBLEBROX: Ta kapela byla (je) mega slavná, a když se takovej rozpadnuvší se projekt dá po patnácti letech znova dohromady, prostě kolem toho bejvá hype. Nemusíš s tím nějak souhlasit nebo bejt fanouškem (já od nich znám jednu desku, ačkoli ta se mi líbí, to jo), ale nechápat to? Jak píšeš, kapela klidně nemusela mít na konci už co nabídnout, ale ty první nahrávky jsou zkrátka zásadní a máš dost interpretů, který to měly podobně (jedna dvě zásadní desky). Od určitý velikosti slávy je takováhle reakce naprosto logická. Možná zaměňuješ "naprosto nechápu" za "nesouzním / nelíbí se mi to"...
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    SITH: aspoň si mohl dát původní video :)

    Hawk Tuah girl said this about Jay Z - empire state of mind song. Follow me @HakiOfficial
    https://www.youtube.com/watch?v=dpza2yKqqyY
    SITH
    SITH --- ---
    1. poslechněte si tenhle krátký úryvek klipu od Jay-Z s textem "where dreams are made, oh"
    2. zapamatujte si "concrete jungle wet dreams tomato"
    3. pusťte si ten song znova
    .
    .
    .
    4. už to nebudete slyšet jinak :D

    Concrete Jungle Wet Dream Tomato
    https://www.youtube.com/watch?v=HKiCO_xJ-UY
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    BARBARELLA: Já tam chtěl ještě napsat, že druhej wonderwaaaaal nebude, ale nechtěl jsem toho ušního červa nasazovat:D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    BEEBLEBROX: tvl dík, tak zase můžou furt dokola hrát ten otravnej wonderwaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal
    BEEBLEBROX
    BEEBLEBROX --- ---
    Naprosto nechápu ten hype okolo návratu Oasis. Ta kapela neměla na konci už nic, co by byla schopná předat a silně pochybuju, že se na tom za těch patnáct let něco změnilo. Jediný, co mi z toho plyne je nostalgie lidí, kteří na tu kapelu mají navázaný vzpomínky a srovnájí svoje tehdejší pocity štěstí se současnýma pocitama zmaru.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    Právě jsem sledovala skakajici kozičky v tílku... Pustila jsem si Koudyho reelsko, dvakrát!
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    Mě je to jedno, ale můžu je jist jenom odpoledne.
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    STICKYGREEN: Já zas ty úplně voňavý a kropenatý!
    STICKYGREEN
    STICKYGREEN --- ---
    Banány mám nejradši když jsou ještě napůl zelený.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    MAR_TINA: Vlastně nemám, ale asi před rokem se u nás objevily záběry z toho, jak zas někdo spadl do kolejiště a bylo celkem jasně vidět všechno, tak se mi do toho moc nechce. Ale fixku bych ještě zvládl...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    GREAT_R: a máš černou mikinu s kapucou?
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    ALESH: zirani jsem zazila nedavno a celkem jsem litovala, že jsem toho blbecka nekopla do ksichtu hned...
    Prijdu do krámu, sortky, kratky tričko, nenamalovana. Nechutak u zeleniny mi pomalu stril hlavu pred oblicej, aby si me mohl prohlidnout, to same udela u samoobslužné pokladny a kdyz jsem odchazela z obchodu, tak jel pomalu zelenou, starou, voflakanou vovcí, div si nevykroutil hlavu. A poprvé v životě jsem se cítila opravdu hnusne z toho, že si me prohlížel chlap... Většinou mam jen blbej pocit, že mam špinavé tričko z obeda nebo čmouhu na obličeji. Tohle bylo ovsem slizke uz od začátku. Fuj, ten jeho vyraz... no blila bych ještě dneska.
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    Všiml jsem si až když se rozjel vlak, ale máme na nádraží jeden z těch billboadrů SPD... Pořád ještě máme černej sprej 😏 ale jsou tam kamery
    GREAT_R
    GREAT_R --- ---
    SPIKE411: přiznávám, že jsem celou cestu do Vídně zíral do rozkroku late teen spícího borce. Měl hodně minimalistický šortky, nejspíš bez prádla, velký péro a kdyby se mu postavil bylo by vidět úplně všechno. Půlku cesty jsem myslel na pražský plakáty z mhd a asi skončím v pekle, ale nevadí.
    ALESH: hranice... Doufám, že jeho osobní prostor a důstojnost nebyla narušena. Prostě tvrdě spal, tak to snad nějak přežil. Kdyby ne, jeho holka vedle by mi namlátila a bylo by po ptákách.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    Mám z toho vyšetření strach, i když o nic nejde. A to, že doopravdy nemám s kým o tom upřímně mluvit, aniž bych měl potřebu to proměnit v žert nebo se tvářit, že o nic nejde, nijak nepomáhá.
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    ALESH: už když si kladeš otázku, jestli moc nezíráš, ti to říká, že jsi slušnej a nezíráš :)
    Podívat se na někoho, klidně i usmát, a zase odvrátit zrak je ok.
    Takové to obtěžující zírání je něco jiného. Sedíš ve vlaku a chlap ti deset minut hypnotizuje nohy nebo čumí do výstřihu a vyvolává pocit ohřožení - pocit, že nemáš jistotu, jestli neudělá něco dalšího.
    ALESH
    ALESH --- ---
    ALESH: jak pisu "Fakt netusim, kde je ta hranice…". Mel to byt dotaz, ne hejt, pokud mate jiny nazor, rad si ho poslechnu.
    SITH
    SITH --- ---
    strašně moc obdivuji lidi, kteří dají za jeden den na kole to co já dám na kole za celý rok
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam