• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAPŘIZNEJME SE...
    LUSINDA
    LUSINDA --- ---
    ADELHAIDA: ono to ateista asi moc neoceni. Zázračnou má c ostatků svatých.
    ENDER
    ENDER --- ---
    ADAMIRA: To je pravda, komunisti se balzamuji a vystavuji v celku :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADELHAIDA: To je u vás komunistů naprosto normální tyhle názory...
    ADELHAIDA
    ADELHAIDA --- ---
    Přiznávám, že mi připadá fakt divný ukroutit 700 let starý mrtvole hlavu a vystavovat ji se závojíčem.
    OKENA
    OKENA --- ---
    Mam schopnost vytvářet v práci dojem, ze fakt hodne makam. Pritom vse stihnu v prvni polovine dne a pak jen buduji tenhle obraz :D
    Takovy ty rady, ze staci obcas odnekud nekam rychle chodit, rovnat papiry a tak, fungujou:D
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    VERSONNENHEIT: když máš všecky trenky proprděný
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    VERSONNENHEIT: https://en.wikipedia.org/wiki/Men%27s_underwear_index

    radeji si koupim avii pisku a vapeny hydrat no..
    VERSONNENHEIT
    VERSONNENHEIT --- ---
    Přiznám se, že mě zajímá, co je to krize se spodním prádlem...
    KOPRETKA
    KOPRETKA --- ---
    Ráda bych viděla fotku!
    OHONEY
    OHONEY --- ---
    uz dva dny, kvuli krizi se spodnim pradlem, nosim damske krajkove kalhotky. Diky tomu, ze mi odstrelil vrchni knoflik u kalhot, krajkovy lem s kytickovym motivem videli ve skladu sanity u Ptacka, kdyz jsem na strechu auta pridelaval KG trubky a nasledne ve stavebnich pri nakladani cementu.. mno pral bych vam videt jejich vyrazy u kelimkoveho kafe v 7 rano.
    LADY_MYSKA
    LADY_MYSKA --- ---
    zitra odjíždím, nemam nic nachystano a nabaleno
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    ELSINOR: přesně to bych si přála udělat taky. Na celej den/víkend/týden. Nejradši bych to někdy tvrdila i nejbližší rodině... A prostě být sama, nic neřešit, nikoho nevidět a dělat doslova nic.
    K_A_R_K_U_L_K_A
    K_A_R_K_U_L_K_A --- ---
    hm to je cca 60 g cukru :) slušný
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nebo to taky jde na hulváta.

    FRK_R23
    FRK_R23 --- ---
    ELSINOR: To ale je důležitý.
    ELSINOR
    ELSINOR --- ---
    Všem tvrdím, že mám zítra něco důležitýho a budu pryč. Ve skutečnosti ale nic důležitýho nemám, jen chci mít den pro sebe a na chvilku uniknout tomu stresu.
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Postupem casu v kazdym zamestnani dojdu k nazoru, ze velka cast kolegu je hloupejch. A postupne me stoji cim dal vic usili mit s nima trpelivost.
    MICHELLEDANIELS
    MICHELLEDANIELS --- ---
    OVECKA_MJ: kdysi se me tu jedno mistni ID ptalo, jestli nahodou nekojím, že prý ma uchylku na mateřské mlíko a rád se nechavá kojit. Asi nebudes jediny :))
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    LISKAAUDREY: Neboj, to přejde, jakmile začneš lítat čurat.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Jednou jsem dost opilej sál mlíko přímo z kozy... Lidský :) žádný koze nebylo při tomto ublíženo. Kocovinu jsme neměl ani jeden
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam